• kulup yoneticisini arayip "sizin kanalda calisabilir miyim:)" diye meslege baslayan silikonlu marshallli harley davidsonlari issiz birakacak olay.

ha pardon onlar dizide oynuyodu demi.
  • elinde yayın hakları bakımından elle tutulur sadece real ve barca'nın lig maçları olmasına rağmen bundan bile nemalanmaya çalışarak ücretli hale getirdikleri için üzülmediğim durum.

al italya ligini yayınla, fransa liginin baba takımlarının maçlarını yayınla, bastır biraz parayı euroleague veya şuan boşta durun nba yayın haklarını al, sağlam boks maçları yayınla, wimbledon'u yayınla, yeter ki maç yayınla.

önüne geleni yorumcu olarak işe alırsan tabiki masrafın artar. spor kanalı ama maç yok.
  • darısı ntv'nin başına inşallah.
  • taraflı yayın yapmaları ayrı bi konu ama kesinlikle spor kanalı olmayan bi kanaldır. sabahtan akşama futbolun konuşulması, her saat başı aynı haberlerin sunulması, la liga ve euroleague maçları gibi yayınları, saçma sapan bi şekilde ntvspor smart diye paralı bi kanala geçiren kanal, maalesef benim için spor kanalı olmaktan çok uzaktır.
  • darısı ntv'nin başına.

hatta darısı suya sabuna dokunmayayım diye kıvıran,
    korkak tüm sözde medya kuruluşlarının başına..
  • ridvan dilmen'e milyonlar verirlerse, tabii ki kapanir. ayrica spor kanali degil, bildigin futbol kanali.
  • sadece murat kosova'ya üzüleceğim kapatma. neyse reyiz artık başka yerlerde sesini duymaya çalışacağız. kim bilir belki premier ligi veren bir yerlerde buluşabiliriz.
  • eğer haber doğru ise arka planda çalışan emek verenlerine çok üzülürüm. ama kanalın bu paralelde yayın yapmasına sebebiyet veren ve üç maymunu oynayan yönetim kadrosuna da yağmurlu havada su verenin ta amk.

fenerbahçe rating getiriyor diye sen bu takımın emir eri olursan ve diğer seyircileri küstürürsen sonunun böyle olacağını görmek de bundan sonra spor yayını yapacaklara ders olur umarım. bu halk, kenan onuk yönetiminde sadece iki gün yayın yapılırken severek izlerdi bu kadroyu. niye böyleydi, bunu da en iyi fuat akdağ bilir ama konuyu çarptırır yine açıklama yaparken.
  • türk televizyon tarihinin en isabetli kararıdır.

hbb tv nin aynı frekansta yayına başlayacağına dair teyide muhtaç bilgiler geldi bana.bilgi verecem gelişme olursa.
hesabın var mı? giriş yap