• (bkz: nubya)
  • uzun zamandır kozmetik ve cilt bakım alışverişlerim için tercih ettiğim sitedir. yıllar önce profesyonel makyaj ürünleri (bkz: kryolan) alışverişimle tanışmıştım bu markayla, daha önce kimsenin bu marka hakkında entry girmemesine şaşırdım açıkçası.

şu zamana kadar hiçbir üründe ve teslimatta sıkıntı yaşamadığımı söyleyebilirim (bkz: kargo rezalet başlıkları) hızlı kargo dışında ise (bkz: babor) sothys ve thalgo gibi markaların tek resmi distrübütörü olmaları ürünlerin orijinalliği konusundaki şüphelerimi de yok ediyor. bu sebeple gönül rahatlığıyla sipariş veriyorum.

linki de şuraya bırakayım.
  • twitter üzerinde paylaşılan çift ekranlı telefonları ile hemşerileri olan huawei
    ve xiaomi ile beraber adından daha da söz ettirecek olan çinli telefon markası.
  • (bkz: nübye)
  • 8 gb ram'li z17s modeline güncelleme vermeyerek android 7.1.1 versiyonunda göt gibi ortada bırakan akıllı telefon üreticisi.
  • m2 modelini 3 yıldır kullanıyorum. canavar f/p ürünü. xiaomi ye alternatif olarak alabileceğiniz bir marka. türkiye'de pek fazla modeli yok. mini modellerini hiçbir telefonun tavsiye etmem. ama nubia diğer markaları piyasadan siler.
hesabın var mı? giriş yap