• mike oldfield imzali e3 2014 sony konferansi sirasinda metal gear solid v the phantom pain trailerinda kullanilan inanilmaz bir sarki.
    yemin ediyorum traileri ve klibi izledikten sonra tekrar tekrar izleyip dinlemekten baska bir sey dusunemez oldum.
    evet oyle abartiyorum.

sozleri ise soyle:

standing on the edge of the crater
    like the prophets once said
    and the ashes are all cold now
    no more bullets and the embers are dead
    whispers in the air tell the tales
    of the brothers gone
    desolation, devastation
    what a miss we made, when it all went wrong

watching from the edge of the circus
    for the games to begin
    gladiators draw their swords
    form their ranks for armageddon

i'm nuclear
    i'm wild
    i'm breaking up inside
    a heart of broken glass
    defiled
    deep inside
    the abandoning child

standing on the edge of the underworld
    looking at the abyss
    and i'm hoping for some miracle
    to breakout to escape from all this
    whispers in the air tell the tales
    of a life that's gone
    desolation, devastation
    what a mess we made, when it all went wrong

i'm nuclear
    i'm wild
    i'm breaking up inside
    a heart of broken glass
    defiled
    deep inside
    the abandoning child

i'm nuclear
    i'm wild
    i'm breaking up inside
    a heart of broken glass
    defiled
    deep inside
    the abandoning child

soz konusu video :
    https://www.youtube.com/watch?v=-ppxufnger8
    we are diamond dogs!
  • ustacım sen neler yapmışsın dedirten bir eser olmuş. kendimi metal gear solid'e vermiş olduğum bu yaz gece gece bunun eşliğinde yayınlanmış olan fragmanı izledim ve dağıldım. kalkıp oyunu oynayamıyorum lan ne yaptın sen mike?
  • --- spoiler ---

desolation, devastiton.... what a mess we made, when it went all wrong....
    --- spoiler ---

şafak 1 eylül.....
  • i'm nuclear dedikten sonra, yani i'm wild diye cikisini yaparkenki o kucuk, minik melodi epitaph isimli saheserden alinmistir. alinmistir diyorum, cunku bu kadar benzer olma gibi bir ihtimal yok. zaten sarki, soylenis tarzi falan da epitaph ile benzerlik gosteriyor. ha, neden bu kadar kucuk bir sey icin alinti* yapti, neden bunu bu kadar butun sarki boyunca gozumuze soktu, onu mike abiye sormak lazim.

ama sarki mi? sarki mukemmel.
  • metal gear solid sayesinde öğrendiğim muhteşem şarkı. şaheser. mgs: the phantom pain trailer'ında kullanımı inanılmaz.
  • metal gear solid v the phantom pain için plak formatında bir soundtrack çıkmayadursun mike oldfield'ın bu şarkısının normal ve enstrümental versiyonunu barındıran 7" single plağı geçtiğimiz haftasonu rsd vesilesiyle pic. diski piyasaya sürüldü. tecrübelerime dayanarak söyleyebileceğim üzre oyunla alakalı başka bu tarz ürün çıkmayacağı düşünülürse yüksek oranda kolleksiyonluk bir ürün olduğu söylenebilir.

bir tane aldık. oyunun anısı kalsın.
  • hideo kojima aynı zamanda iyi bir dinleyici.her oyununda efsane şarkılar kullanıyor.nuclear'da onlardan biri.mike oldfield'in sesi o kadar iyi gidiyor ki şarkıya... kafam attığında playlist'imde mutlaka bulunanlardan biri.
  • her akşam bir kere dinlemeden uyuyamadığım, mike oldfield'ın efsanevi şarkısı.
  • son aylarda dinlediğim en iyi, en büyük şarkı. hafiften pink floyd şarkılarını andırıyor.

sonuç şu ki bir mike oldfield kolay olunmuyor.
  • bir de abd'nin kendi askerlerinin hayatını piç edercesine yaptığı gerçek nükleer testleri içeren renkli çekimlerle yapılmış bir fan videosu vardır ki dört dörtlük uyar şarkıya.

https://www.youtube.com/…ap5gayduq&feature=youtu.be

if you wouldn't tell to stalin, don't tell anyone.
hesabın var mı? giriş yap