şükela:  tümü | bugün
  • onca veritabanının yanında olması gereken porföydür. şimdiye kadar bu verilerin toplanmamış olması garibime gitti. nude atanların kocaman bir tabanı var ve bu kocaman veritabanına mensup o kişilerin fotolarını kime göndereceklerini kolayca seçtikleri veritaban olacağından işlevsel bir portföy olacağı aşikar.

tanım: nude atan yazarların işlerini kolaylaştırmak adına güzel bir veritabanıdır.

başlasın o zaman.
  • bu veritabanına girmeme yardımcı olacak sözlük hanımlarından yardım istediğim veritabanıdır.
  • katılmaktan onur duyduğum veritabanıdır.
  • bu başlık cuma akşamıyla beraber hortmalamıyor muydu?
  • tam nude sayılmayacak bir foto almıştım. bacaklarım nasıl yazmıştı birisi. bende aaa sakat galiba diye cevap vermiştim.

kimdi neydi hatırlamıyorum. silmişim mesajı.
  • açın kapıyı! aman nude'u atın işte. ben google açmaya üşeniyorum çünkü. siz atın yollayın googledan. shfsh
  • hay sıçayım abazalığınıza. gidin tinder yükleyin. illa nude görmek istiyorsanız da gonewild subredditine gidin.
  • cesaretsiz kadınların cirit attığı veritabanı. şu sözlükte benden kalın ve doyurucu penisimin fotosunu isteyen onlarca kadın oldu. hiçbirine hayır demedim. ama kendileri dekolteli ya da sütyenli bir pozu çok gördüler şahsıma. hepsine çok kırgınım.
  • şu başlık ne zaman hortlasa üşenmem girip okurum.
    asker koğuşu gibi dört erkeğin bi erkekle eğlendiği, am budalası tipleri ortaya döken, "oo alırım bir dal" falan diyen abazanların cirit attığı, zeka seviyesinin tek hanelere indiği tuhaf bir yer.
    şimdi size hiç görmediğiniz, bilmediğiniz bir kadın çıplak fotoğraf atsa aptal mısınız etkileniyorsunuz diyeceğim de aptalsınız tabi. internette yüzlercesi varken neden bu koyun gibi meeelemeler? biri çıkıp özelliğini anlatsın, valla özür dileyeceğim.
  • istanbulda yaşayan bu tabanda yer alan ve yer almak isteyen yazarların biraz ertelemesi gerekir netice olarak cenabet gitmesinler, daha büyük deprem olur maazallah!