şükela:  tümü | bugün
 • bir zamanların omegle'si gibi, 2 meme görelim derken 200 y.rak gösteren veritabanı.
 • emeksiz nude'un bir kıymeti olmadığı için değersiz bir veritabanıdır.

  nude dediğin binbir emekle ekip biçtiğin tarlandaki hasadı kaldırmaktır. istanbul'da okuttuğu üç evladının rızkını topraktan çıkartan bir baba gibi hissedeceksin nude geldiğinde. elinin emeği, alnının teri olacak o işte.

  böyle herkes birbirine rastgele yolladıktan sonra ne kıymeti var. derhal kapatılsın burası. edepsizlik yapmayın.
 • kadını belli bir süre tanıyıp emek vermeden alınan rastgele nude'un, google görsellerde meme diye aratıp tatmin olmaktan bir farkı yok.

  bakın bu işler yavaş yavaş ilerler; kaynaşırsınız, kadını zamanla etkilersiniz, henüz sevişmemişsinizdir ama cinsel bir çekim oluşur aranızda ve bir gece bakmışsınız ki saat 1'de telefonunuza o kadından tamamen kendi cesareti sonucu bir nude gelmiş, altında da “şu an keşke yanımda olsaydın” tarzı bir yazı. işte o hissin yerini buradan alacağınız nude tutamaz, yanına bile yaklaşamaz yani.

  sözlükteki yüzünü bile henüz görmediğiniz kadınlardan medet ummayı bırakıp arzuladığınız kadından nude alın, anlarsınız ne demek istediğimi.
 • çaylakken yada sadece sözlüğü okurken burda yazar olmanın çok havalı olduğunu düşünürdüm hep, yazar olunca anladım buranın çok s.kindirik bir ortam olduğunu.
 • (bkz: nude atan yazarlar veritabanı/@kirmizi karga)

  bakınız; bu entry bir ironiydi, kalbi çükünde atan zirzoplarla dalga geçmek için yazılmış bir şeydi. gizli bakınız ile de erkek olduğum belirtilmişti.

  her akşam nude istekleri geliyor, yeter lan.

  uyarıyorum;
  bak kaldırırım, en haşmetli halini açılı maçılı gönderirim, utanmam da. ikinci bir çük vakası olur bu sözlükte, bu sefer ‘kirmizi karga ve çükü sorunsalı’ diye gezersiniz.
 • adam kpss’ye girmeden önce motivasyon olsun diye göt resmi görmek istiyor. ulan zaten kpss’ye girmen bile nude almaman için yeterli sebep.
 • ınternet çıplak kadın fotoğrafı doluyken burdan dilenmek gerçekten enteresan. ha dersen ki gerisi gelir diye umudum var...

  yat uyu be kardeşim.
 • bu nasıl bir açlıktır. cihangirde, bebekte fularlarımızla dolaşırken hangi ara buraya geldik?

  tanım: pipi görmek isteyen yazarların bulunduğu başlık.
 • lan siz manyak mısınız? hayatınızda bir kere bile görmediğiniz bir hatunun çıplak fotosunu napacaksınız? internette yığınla var.

  t: neden burada nude arandığına anlam veremediğim başlıktır.

  önemli not: erkeğim :) mesajla nude falan isteyip de kötü manzaralar ile karşılaşmayın diye uyarayım :)

  edit: "belki bu düşüncelerini değiştirir" mesajı ile bir çift meme geldi sjksjks kadınlarımız da bi garip asdkja