şükela:  tümü | bugün
  • ülkerin makarneks hamlesinden sonra piyasaya yeni çıkan hede. biraz noddle esintileri var fakat kıvırcık erişte yazıyor. --- spoiler ---

makarneks gibi 1 tl bu da. içinde sebzesi de var. makarnekse göre daha güzel geldi bana. domateslisini denedim tavsiye ederim. ayrıca soğanlı ve soya soslusu da var.
    --- spoiler ---

biraz reklam gibi oldu ama hakkında bildiğim şeyler bu kadar. sözlükte hakkında hiçbir şey girilmediğini görünce yazayım dedim

sitede çıkan nudo reklamı üzerine gelen edit: sevgili suserler bence bunun bardaklısını değil de poşet olanını alın. suyunu da 1.25 su bardağı koyun. 2 su bardağı fazla geliyor. 4 dakika civarı kaynatın. sonra malzemelerini karıştırın. malzemeleri tamamen ocağı söndürdükten sonra koymayın. malzemelerle beraber bi 30sn falan kaynatın, daha hoş oluyor.
  • yedigim en kötü noddle. denemek icin aldim almaz olaydim. ıcindeki soslarin makarnanin tadina etkisi neredeyse yok.
  • tadı bildiğin yavandır... türk damak tadı onaylı olduğu söylenir ama ilgisi yoktur... çinli shaolin rahibi kılıklı bir tipin imajıyla sunulmaya çalışılır... "nudo, nudo ma-su-ko" gibi aptalca bir sloganı vardır... bırakın bu ofis yaşamında hazır gıda ayaklarını, herşeyin başı sağlık...
  • hiçbir zaman popüler olamayacak hede. makarneks bile bundan daha güzel bir makarnamsı çeşididir. bu kadar açık konuşuyorum, bu kadar ağır konuşuyorum.
  • şimdicek tv.de gördüğüm yeni bir instant noodle reklam karakteriymiş. nudo'na su ko şeklinde bir mottoyla insanlara bu gavur icadının nasıl yenmesi gerektiğini belletmeyi ummuşlar sanırım.

farklı bir yaklaşım. türkiye'de tutar mı bilmem ama böyle junk yemekleri seven biri olarak bi denerim. fiyatlar uçuk değilse tabii.
  • günlük tuz ihtiyacının 1424987234 katı kadar tuz içeren hazır makarna markası.

ye
    şekere
    yüksek tansiyona
    obeziteye
    altın yaldızlı davetiye
    çıkar.
  • (bkz: çıplak)
  • indomie gibi denenmiş ve kendini kanıtlamış bir noddle ürününe rakip olarak ortaya çıkan marka. tecrübe ettiğimde bir kıyaslama imkanı bulur, görüşümü de bildiririm artık.
  • yabancı bir marka denemiştim ve çok ağır kokuyordu. reklamlardan sonra merak ettim ve aldım pis kokmadığı gibi türk damak tadına da gerçekten uygundur.
    (bkz: nudo nasuko)