şükela:  tümü | bugün
  • bu yıl da kış mevsimi bitti. ve ne yazık ki beklenen komünizm yine gelemedi. çevremdeki komünistlerin moralsizliği, mutsuzluğu gözlerinden okunuyor. sanki her sezona iddialı girip küme düşmekten son anda kurtulan, bir defa (bkz: ussr) kazanmış, şansı bir daha tutmamış bursaspor gibiler.

    tek ülkede sosyalizm tutmadı. tutacağı da yok. küresel ayaklanmalar stratejisi de son derece kullanışsız. batılı sosyal sınıfların devrim niyeti yok. o zaman madem devrimci durum koşulları yok, biz de devrimi blanquist bir tarzda yapmalıyız dedim. ve insanlık tarihini kurtaracak olan nükleer devrim teorimi ortaya atmaya karar verdim.

    yaklaşık 10.000 komüniste ihtiyacımız var. her meslek grubundan, her disiplinden, her renk ve cinsiyetten komünistler için geniş bir adada sığınak inşa ediyoruz. sonra ise dünya nüfusunun geri kalanını yok edecek nükleer silahları ele geçiriyoruz. saldırımızı yaptıktan sonra bütün sistem yıkılıyor ve komünizm geliyor. elimizde insanlığın ürettiği bütün bilgi mevcut olduğu için hem verimli üretiyoruz, hem mutlu mesut yaşıyoruz.

    bunu gerçekleştirecek atom mühendisleri arayışımız bulunmaktadır.