şükela:  tümü | bugün
  • herkese merhaba

kendisi benim arkadaşım olur, isterseniz ondan biraz bahsedeyim.

nükte, bu sene yale üniversitesi genetik bölümünde 2 yıllık mph programı kazandı. kendisi geleceğin bilim insanları arasında gösteriliyor fakat kendisinin bu programda okuması için bursa ve yardımlarımıza ihtiyacı var.

yale üniversitesi dünyanı en prestijli üniversitelerinden birisi ve bu üniversitede bir türk bilim insanı olması bizlerin ellerinde.

aşağıda kendisinin instagram hesabını paylaşıyorum, lütfen tüm çevremize yayalım ve bu arkadaşımızı el ele dünyanın en prestijli okuluna gönderelim.

yıllar sonra nükte'nin başarılarından gurur duyacağımıza inanıyorum.

instagram hesabı

bağış yapabileceğiniz adres
  • (bkz: erasmus'a gidip 20 ülke gezen türk kızı)

onlarca firma, iş adamı için pr fırsatıyken bu çeşit kumbara türü kampanyayla parayı toplamaya çalışmak pek verimli görünmüyor. senelik 34,000 dolar gibi bir rakamdan bahsediliyor ki insanlar kendi yüksek lisansları için para bulamıyor ya da kyk'sını geri ödeyemiyor. videoları, bilgileri kurumlara iletirseniz daha elle tutulur sonuçlar alırsınız. (umarım)
  • bence bir yardım kampanyası başlatılacak kadar büyük bir olay değil bu olay. artık ülkemizde eğitim o kadar itibarsızlaşmış ki, amerika'da güzel bir üniversiteye kabul alınca bu kadar büyük kampanyalar başlatılıyor.

üstte yazmışlar ben de ekleyeyim; hali hazırda zaten ilgili yerlere gittiğinizi düşünüyorum ama gene de yazayım; kurumlardan, zengin iş adamlarından ancak bu ücreti toplayabileceğinizi düşünüyorum.

diğer bir önerim başka üniversitelerde tam burslu okuma fırsatları olabilir.

umarım toplarsınız. başarılar.