• su an binance'da 1.26usd'den islem goren bir altcoin.
  • şubat ortası mart başı gibi aeron ( arn ) ile birlikte 50x yapacağı tahmin ediyorum. ya herro ya merro diyip giricez.
  • platform paraları her zaman diğerlerinden daha fazla yükselme potansiyeli taşıyor. neo, qtum, lisk, stratis'in durumu ortada. arzı çok yüksek olduğundan değersiz kalan bir kaç platform hariç (ada v.s.) ucuz platform coini yok. nuls henüz yeterince popüler olmayan bir platform. fiyatı da haliyle potansiyelinin çok altında. kısıtlı bir ekibi olmasına rağmen neblio'nun geçen ay yaptığının bir benzerini yapıp kısa sürede değerini 3'e, 4'e katlayabilir. şurda nuls ile diğer platformları karşılaştıran bir görsel var:
    https://i.redd.it/oy964k6oh2c01.jpg

tabi ki görselde anlatılan teknik farklılıkların hepsini kontrol etmedim. ama sürekli saçma sapan coinlere "uyuyan dev" yakıştırması yapılan sektörde nuls gerçekten "uyuyan dev" sıfatını hakeden platformlardan birisi olabilir.
  • "nuls is nothing nuls is everything"

mottolarını sevdiğim. şurda birisi güzel tahminlerde bulunmuş:
    https://medium.com/…erability-analysis-32e56e1eb35b
  • öğrenebildiğim kadarıyla nuls, diğerlerine nazaran kendi platformuna dahil olacak farklı sektörlerde iş gören kriptolar arasında ortak işlem ve değişim kolaylığı için yazılım avantajına sahip.
  • 0.86$ seviyesinden alanlar guzel kaar edecegini dusunuyorum. 0.81$ e duserse bi alim daha yapilabilir ama varacagi yer 0.90$+ olacaktir.
    bu tahminim kisa vade de, daha sabirli olanlar 1$ a cikmasini bekleyebilir.

trade yapmak isteyenler buraya tiklayabilirler. her konuda yardimci olabilirim.

(bkz: #91803666)

edit: satis yapip kaar etmis olanlar , suan 0.57 de muthis bi alim noktasi. 0.80e cikmasi cok muhtemel. %40lik bir kaar . sabirsizlar 0.70den satip yine guzel bi kaar yapabilirler.
    muthis bi firsat.
  • 2018 yilinin mayis ayindan bu yana
    ccid * tarafından yayinlanan derecelendirmeler
    kripto para projelerini
    uygulanabilirlik, temel teknoloji ve yaraticilik olmak uzere üç faktöre göre siralandirmakta
    ve nuls guncelde sasirtici bir sekilde 4. sirada yer almaktadir

diğer coinlere nazaran fiyatinin cok dusuk olmasi yatirim yapilmasi konusunda da cezbedici hale getiriyor
  • eskiden aldığım bir bok kazanmayıp sattığım fakat şu günlerde çıldıran düşük arzli kripto para
hesabın var mı? giriş yap