• tanımadığı insanlara mesaj atıp rahatsız ettikten sonra ters cevap alınca ''aayyy arkadaşlar numara komşum gerizekalığğ çıktığğ'' diye yakınan aptal bir tayfanın başlatmış olduğu saçma akım.
  • biraz önce bir numaradan mesaj gelmesiyle haberdar olduğum durum.

mesaj gönderen kişinin ismi fotoğrafı görünüyordu ve genç bir kız hatta çocuktu kendisi.

ismimi sordu, söylemeden önce yaşını sordum ve 15 yaşında olduğunu öğrendiğim an aşırı bir koruma içgüdüsüyle kendisini uyardım.

şansı numarasının bana denk gelmiş olmasıydı. bir avukat ablası olarak kendisini bu şekilde gönderilen bir mesaj ile numarasını nasıl kötü niyetli kişilerin ele geçirebileceği konusunda tatlı bir şekilde uyardım ve o da hiç bu şekilde düşünmediğini söyleyerek gayet olgun bir şekilde uyarım için teşekkür etti ve profil fotoğrafını gizledi.

lütfen size bu şekilde mesaj gelirse gönderen kişinin yaşını sorun. eğer bir çocuksa onu tatlı bir şekilde başına gelebilecek kötülükler konusunda uyarın.

bir çocuğu bile bilinçlendirip kurtarabilirsek inanın gelecek için çok büyük bir iyilik yapmış oluruz. bir ergenin eğlenmek istemesi çok normal ama bunu zarar görmeden yapması için onu bilgilendirmekle biz yetişkinler hiçbir şey kaybetmeyiz.

yetişkin ve rahatsız etme amacında birine denk gelirseniz yine kendisine gerekli uyarıyı yapın, anlamıyorsa engelleyin ancak bir kişiyi bile bilinçlendirirsek bu saçmalık olabildiğince çabuk ve kötü niyetli kişiler amacına ulaşamadan silinir gider.
  • yeni ergen eğlencesi. dünya dönüşüyor tabii.. nesilden nesile eğlence şekilleri de değişiyor. biz eriğe falan dalıyorduk, bunlar da böyle eğleniyor. yalnız bunları sikerler.
  • bir adet ergen tarafından aranmam ile haberimin olduğu saçmalık. bu kafayla bu cahil gençliğin başına her türlü bela gelir.
  • numaramın son hanesinin bir alt bir de üst numarasını kaydettim ve kimse yok, teşekkürler.
  • bu olayı başlatan kişinin telefon numarası flörtünün, aşık olduğu kişinin ya da eski sevgilisinin telefon numarasıyla bir sayı farklı olduğu için yapmadıysa ben de hiçbir sey bilmiyorum.
  • evde kala kala herkesin cinsel organı kurudu sanırım dediğim sikko akım.
  • böyle salakça şeyleri kim buluyor, çıkartıyor merak ettiğim durum.
  • hiçbir şekilde akla ve mantığa sığmayan bir çeşit taciz.

güzel kardeşim, insanlar apartmanlarındaki komşularını tanımıyor/tanımak istemiyor. numara komşusu kimin umrunda?
  • twitter'da başlamış olan bu "numara komşum" olayı dümdüz taciz ama yine de siz bilirsiniz tabii... rızası olmadan kimseye saçma sapan saatlerde tanışma mesajı atılmaz arkadaşlar, geyik yapmak bu değil. kadın-erkek veya kaç yaşında olduğunun bir önemi hiç yok. her koşulda birinin telefonuna ondan izinsiz olarak ulaşmış oluyorsunuz. kendisi size telefon no'sunu vermedi çünkü. daha da önemlisi sizi tanımıyor bile, manyak mısınız katil misiniz sapık mısınız vs hiçbir fikri yok.

hele bi de bazı salaklar var ki mesaj attığı yetmez gibi gitmiş insanlarla mesajlaşmasını ifşa edip üstüne "numara komşumun iq su -2 ehiehiehi" yazarak dalga geçtiğini sanmış. bu olaya dahil olup da başkasının iq su ile dalga geçebileceğin sanrısına nasıl kapıldın acaba?

offf bu dünya bu zaman beni çok yordu gerçekten ne kadar aptal olduğunuzu anlatmaya çalışmaktan yoruldum.
hesabın var mı? giriş yap