şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
  • an itibariyle twitter'da trend olan hede.
  • bu olayı başlatan kişinin telefon numarası flörtünün, aşık olduğu kişinin ya da eski sevgilisinin telefon numarasıyla bir sayı farklı olduğu için yapmadıysa ben de hiçbir sey bilmiyorum.
  • tanımadığı insanlara mesaj atıp rahatsız ettikten sonra ters cevap alınca ''aayyy arkadaşlar numara komşum gerizekalığğ çıktığğ'' diye yakınan aptal bir tayfanın başlatmış olduğu saçma akım.
  • dibine kadar saçmalıktır. durduk yere insanları rahatsız etme cesaretini nereden buluyorlar acaba çok merak ediyorum.

umarım bana denk gelmez böyle gerizekalı tipler.
  • hangi cesaretle insanlara mesaj attıklarını anlamadığım trend.

karşıdaki kişiyi düşünmelerini geçtim, hiç tanımadığın, ne idüğü belirsiz bir insana mesaj mı atılır? sapık mı, takıntılı bir manyak mı? nereden bileceksin? evde boş oturanın aklına böyle şeyler gelir zaten. şununla uğraşana kadar iki sayfa kitap okuyun...
  • gerçekten boş insan işi. tamamen rahatsız edici hiç sempatik olmayan bi durum.
  • gerizekalıların yeni eğlencesi.
  • tehlikeli bir akım.

türkiye burası, cinayetle sonlanacak bir kavgayı fitilleyebilir.
  • yeni ergen eğlencesi. dünya dönüşüyor tabii.. nesilden nesile eğlence şekilleri de değişiyor. biz eriğe falan dalıyorduk, bunlar da böyle eğleniyor. yalnız bunları sikerler.
  • kimseyi zan altında bırakmak istemem ama, bakın bu akım hakikaten geri zekalılıktır. "ayy benim numara komşuma bakııaan:((" diye, durumdan bihaber insanların fotoğraflarını twitter'da paylaşmak ise düpedüz beyinsizliktir.
    hakaret olsun diye demiyorum, sadece durum tespiti.
38 entry daha