şükela:  tümü | bugün
  • 'spam mesaj atan çaylak hesabı' yazmaya geldim, yazılmış, gördüm ve gidiyorum.

(bkz: spam mesaj)
  • dünden beri spam mesaj atan hayırsız.

sözlükçüler kafanız çalışmıyor mu kardeşim? şunları yazar yapıp şutlayamıyor musunuz? tey allam.
  • adamlar boyuna spam mesajı atıyor ya arkadaş...
    şimdi sövmeyeyim sövmeyeyim diyorum, ama harbi zorluyorsunuz!
    (bkz: #74754348)
  • bu orospu çocuğu yüzünden çaylaklardan mesaj alımını kapatıyorum. diğer çaylaklardan bu orospu çocuğu yüzünden ayrıca özür diliyorum.
  • engelledigim hesaptir.

yenisini acinca onu da engelliyorum, engelleme ozelligi varken gereksiz bir caba icersindedir.
  • şöyle bir uygulama olsa mesaj atamayacak olan çaylak.
    öncelikle bir çaylak 10 entry’sini doldurmadan mesaj hakkına sahip olamayacak.
    daha sonra, 24 saat içerisinde göndereceği ilk 3 mesajda captcha istenmeyecek, diğer tüm mesaj gönderimlerinde captcha istenecek. captcha dediysem google recaptcha gibi uzun süren captcha’lar gibi değil, mesela binance’ın kullandığı puzzle parçası sürüklemeli captcha’sı var. toplasan 2-3 saniye falan sürüyor tamamlamak. böyle birşey getirmeliler botlara karşı.
    ikinci bir fikrim de, instagram ve facebook’ta uygulanmaya devam eden “mesaj istekleri” gibi bir bölüm olacak. mesaj atan çaylak ilk oraya düşecek, eğer faydalı bir amaca hizmet veya soru için iletişime geçiyorsa kabul edilip mesajı yanıtlanacak. eğer reklamsa mesaj isteği reddedildiğinde otomatik olarak engellenecek.
  • çiftliğe döndü mk yeri.
  • bu sabah bana 3 ayrı hesaptan mesaj atan çaylak.
  • sizce sozluk yonetiminin haberi olmadan boyle bir mesaj atabilinir mi tabii ki hayir.
    eee o zaman o kadarcik reklam yapacak adamlar yoksa nasil donecek koskoca isletme.
    adamlar daha ay basini sektirmeden yazar maaslarini yatiriyorlar, sen bankamatige karti soktugunda yazar olarak biliyorsun ki maas yatmis kafan rahat cat diye cekiyorsun parani koyuyorsun cebine.

reklam mesajlari atan yazar maaslari icin katkida bulunan caylak yazar.