• 5 dakika evvel zap yaparken yayinladigi klibin altindan gecen mtv taklidi minik haberciklerden biri ile beni benden alan, astral taklalar attiran igrenc kurum.
    beyoncenin pembe panter ile duetin klibi oynarken alttan gecen haber aynen soyledir;

-dj berna ozturk dun italyan roma sirkini ziyaret etti(sanki muesseseyi ziyaret eden papa amina koyim)sirkte ozellikle kaplan ve aslanlarin bulundugu kafeslere ilgi gosterdigi gozlendi-

berna ozturk kimdir?? sirki neden ziyaret ediyor diplomatik bir gorevimi var? yani bir insan neden sirki ziyaret ederki,sirke gider gosteri izlersin,gitsin otursun en onde palyacoyu izlesin, cambazi gozlesin. hadi onu gectik ben bu haberimsiyi laptopundan promptera yollayan arkadas ile gercekten tanismak ve onun icinde bulundugu topluma yabancilasma halini ciddi anlamda gozlemlemek, konusmak isterim,belkide his kasmam bacagimi sokarim agzina bilemiyorum.
  • eskiden, çook çok eskiden en iyilerdenbiriyken, şimdi rezalet olan kanal. klipleri ya baska kanallardan alıp, ya internetten indirip sonra da ust ve alt taraflarda yazılar, kanal logoları vb. gorunmesin diye siyah bant döşemektedirler yamulmuyorsam ya da o da degilse bile kesin windows media playerla gosteriyolar klipleri. ayrıca şarkı ve şakıcı isimlerini yanlış yazdıklarına belirsiz aralıklarla şahit olunmuştur. son gunlerde pussycat dolls'un stickwitu isimli sarkısını "stickwitch" olarak yazmaktadırlar. stickwitch ne lan?!
  • ne oldu bu kanala anlamak mümkün değil. televizyonumda ilk gördüğümde ne çok sevinmiştim şimdi ya hızla geçiyorum ya da daha şaçmalama limitlerini ogrenmek için izlemeye devam ediyorum. misal su an mini eteğiyle program yapan bir bayan var, ismail yk çalmıyor çünkü playlistinde yokmuş, bacaklarını tuzlu suyla silip, bal ile masaj yapıyormuş ama hayır bunlar şakaymış. şakasını "ne masajı allahın bacağı işte" diye bitirdi. fondan sesi geliyor, her cümlesini buraya yazılmaya değer ama hızına yetişmek mümkün değil.
    sabır......
    (bkz: late night)

son olarak programa gelen maile yer vermek istiyorum.
    mail:eteğiniz çok tatlı,ama onemli olan içindekinin tatlı olması..
    cevap:tesekkür ederim çok tatlısınız.

ben mi kotu niyetliyim kız mı çok saf. offf
  • ömer karacanın daha açılmadan önce süper bir tv açıyoruz, yer yerinden oynayacak diye ortalıkta dolandığı, etilerde şimdiki keopsun yerinde baya büyük bir parti verdiği ama sonunda hayal kırıklığı yaratan televizyon kanalıdır.
    hayal kırıkllığının sebebi, bence üstüne düşülmemesi, başında gösterilen özenin sonradan gösterilmemesidir.
    e o kadar gezerken ömer karacan napsın tvyi.
  • geceleri tiesto performanslarını yayınlamasalar hiç bir anlam ifade etmeyecek ve işe yaramayacak zavallı kanal..
  • kendisine ödül veren üniversitelerin kapatılmasını, öğrencilerinin ise sınırdışı edilmesini gerektiren kanal.
  • sozluk halkinin su saatten sonra seviyorum demeye korkacagi tv kanali.
  • türkiye'yi veya türk menşeili şirket/kurumları her önümüze gelen konuda dünyanın kalan ülkeleri (özellikle gelişmiş olanlar [gelişmiş de ne demekse]) ile karşılaştırmak biraz dandik bir eleştirmenlik kalıbına girmek olsa da; üç kuruşluk teknik ekipmana dayalı çeşitli mevzular konusunda basiretsizliği ve cibilliyetsizliği eleştirmek ve bu konuda kalan ülkeler ve bu ülkelerdeki şirket veya kurumların geldiği nokta ile içinde bulunduğumuz nokta arasında karşılaştırmalar yapmak bence olumlu bir yaklaşımdır.

şimdi şu süslü cümleden sonra paragraf bekleyenleri hayal kırıklığına uğratarak içimden geleni söyleyip kaçmak ister deli gönlüm. nedir efendim? yurt dışında, müzik kanalı dediğin şey 720i, 720p, hatta 1080p yayın yapar, en az stereo, tercihan 5.1 ses formatını destekler, gel gör ki yurdumun erotik klip kanalı olan numerö üno tivi, 480i60'ın ötesine geçmeyen, mono ve çamur tadında yayınına ısrarla ve istikrarla devam eder. hayır sonra utanmadan bir de "çok kazanamıyoruz" diye ağlıyorlar. sen versene yüksek kaliteli yayını, versene coşkuyu kolonlara, bak bakalım reytingin nasıl yükseliyor müzik kanalları arasında. ben ayrıca bu kanalın yönetimini devralmış olanların bazen yanlışlıkla fashion tv programları ile number one programlarını karıştırdığından şüpheleniyorum, bir acaiplik var.

neyse efendim, bu klipler devam edecekse o 1 gitsin, yerine 31 gelsin bence. bu ses ve görüntü kalitesi de aynen böyle kalacaksa bilelim de silelim kanal listemizden.

bir haftalık araştırma ve incelemelerimin sonucu budur.
  • her gece var mıdır bilmem ama, ilk kez cuma gecesi karşılaştığım show tv kırmızı nokta kuşağı tadında bir yayın akışına sahip kanal.. yani öyle böyle değil, fanteziden fanteziye koştuk allah inandırsın sayelerinde (!).. önce destination calabria ile trampetçi kızlar fantezisi izledik.. sonra isimlerini hatırlayamadığım bir dizi parça ile sekreter fantezisi, aerobikçi kız fantezisi, liseli kız fantezisi konulu klipler ekrana geldi.. başarılarının devamını diliyoruz, ne diyelim..
hesabın var mı? giriş yap