şükela:  tümü | bugün
  • ankara’da bir alışveriş merkezinde açılmış, fotoğraflarda çok şık duran, ensesi kalın tayfaya hizmet edecek restoran.

kahrolsun kapitalizm ama napçan mecbur.

sahibi eski patronumdur. kaliteli bir insan olup tam bir ticaret adamıdır. bulunduğu noktaya kendi başına geldi diyemeyiz lakin çalıştı azimle, bıkmadan durmadan çalıştı.

en kısa sürede gidip bedava çay içeceğim.
  • ankara'nın en iyi nargile mekanı, ananas lüle ile tütünü yakmanız imkansıza yakın servis güzel mekan güzel konum güzel daha ne olsun.
  • nargile için gidilebilecek ender mekanlardan biri ankara'da. huqqa gibi sıradan nargile/tütün kombinasyonlarına 100lerce lira harcamıyorsunuz, veya bazı mekanlar gibi, tanıdık müşterilere nargilelerini hemen getirip, dizlerinin dibinden ayrılmadan hizmet edilirken size siktir çekilen bir mekan da değil. garsonları oldukça ilgili, güleryüzlü.

bazı premium tütünleri (fumari, social smoke) sanıyorum ki ankara'da bulmanız imkansız (bunların fiyatları 100 tl'den başlıyor).

en basic greyfurt lüle ve al-fakher tütün kombinasyonları 60 papel. lüle ananas olursa 70. köz sık sık geliyor, közcüler özenli iş yapıyor. tütünleri orijinal. mekan havadar (üstü açılıyor). içeçekleri vs. güzel.

fiyatlar genel olarak ortalamanın üzerinde. gerçi artık birçok yer öyle sanırım ama ben alışamadım bir bitki çayına 14 lira ödemeye.

eğer nargile seven biri iseniz, bir deneyin efendim.