şükela:  tümü | bugün
  • yaklaşık bir senedir instagram'da her paylaşımını takip ettiğim, son 1-2 aydır da snapchatte anbean izlediğim** zarif, güzel, eğlenceli ve hatta yer yer güldüren bayan. mesleği alışılmışın dışında, güzellik koçluğu yapıyor. londra'da eğitim almış. güzellik ve moda ile ilgili görüşlerini ve deneyimlerini samimi ve çoğu zaman uygulamalı şekilde insanlarla buluşturuyor. ha bir de bitter ve sütlü adında tatlış mı tatlış iki köpeği var ki sütlünün asilliği, bitterin sevimliliğine görürseniz hak vereceksiniz.
  • çok tatlı zarif bir kadın. lakin doğal güzellikten dem vurması samimi gelmiyor. dudaklar dolgu, burun ucunu kaldirmak için dolgu , ciltte sürekli lazer ve botoks ve daha anlamadığım bir sürü işlem. doğal güzellik demesek de doğalmis gibi görünen desek daha doğru olacak. ama ayakkabı tercihlerine hastayım orası ayrı.
  • çok tatlı bir kadın snapte sıkılmadan izleyebildiğim tek insan diyebilirim, ama o dolgular, iğneler falan canlı gösteriyor onları geçiyorum içim kaldırmıyor ayol.
  • merve özkaynak'tan fena ayar yemiş blogger.
  • cok tatli, zarif bir hanfenahaha yok yahu, zarafet mi kaldi. kankasi iconjane ile saglam giybet yaptigini cumle alemin gozune sokmus guzellik uzmani. dogal gorunmek icin cok caba sarfedengillerden.
  • yaptigi son sacmalikla ne saygi birakti kendinde ne de insanlarda kendisine karsi bir tahammul. yani ben de takip edenleri arasindaydim fakat direkt cizdigi imajin disinda insanlarmis gordum. resmen lisede kendini havali sanan, herkesin arkasindan dedikodu yapan tipler gibilerdi kendi elleriyle attigi snaplerde. koca koca kadinlarin dustugu bu durum? onlarin yerinde olsam bir daha cikamazdim insan icine.
    az unlu instagram kisisi.
  • sevgi pıtırcığı nur bilen yavuzer resmen haset arkadaşı iconjane'in kurbanı olmuştur. bana tuhaf gelen şey; en ufak eleştiriye bile "ben böyleyim, begenmeyen kucuk ogluna almasin" tarzında yaklaşan nur bilen'in burdaki tavri. sürekli "insanları olduğu gibi kabul edin, bırakin nasi istiyolarsa oyle yasasin" diye nirvanaya ulaşmış gibi konuşan bu kişilerin ne fellah olabileceğini göstermiş oldu bize kendisi :)