şükela:  tümü | bugün
  • böyle kocalak taşlarla kocalak göbeklere siyah zemin üzre "rich" yazar kemerimsi şeyler takabilitesi mümkün şahıs. na gece itibarı ile bülent ersoyu giydirmiş, kendisini kara gelin yapmıştır. lakin o kemer, hadi nur'un aklına geldi, nası bülent ablamızın göbeğine geldi?
  • geçtiğimiz haftaki deniz akkaya ile top model türkiye yarışmasının konuk jürisi olmuş, ilginç tavırları ve konuşmasıyla beni güldürmüş modacıdır kendisi.
  • barbaros şansalın da içinde bulunduğu bir arkadaş kadrosuna sahip kadın. ki ben bu arkadaş grubuyla bir gün geçirme gibi dindiremediğim bir istek duyuyorum nedense içimde.
  • (bkz: alien 4)
  • anti depresan mı kullanıyor, yoksa giydirdiği bulent ersoy ile çok fazla vakit geçirdiği için bir etkileşim mi yaşıyor ve böyle ağır, insanın kanını donduran bir tempoda konuşuyor; sonuna kadar dinleme sabrını gösterir iseniz bir şey ifade etmeyen cümleler kuruyor diye düşündüğüm itici kadın*. yine de bak kim dans ediyor sayesinde kendisini turkiye geneline ve eksi sozluk ozeline tanıtacaktır, haydi hayırlısı!
  • (bkz: hipotiroidi)
  • kendine değer biçemeyen biri.
  • uyuşuk uyuşuk konuşan kadın.yoruluyor insan bunu dinlerken.
  • geçen 2 hafta önce beşiktaş evlendirme dairesinin orada bulunan uzunköprü köftecisi'nin önüne arabası ile yanaşıp tadımlık köfte istemiş ve arabasından inmeden köfteyi tadarak sipariş vermiştir. halbuki arabasından inip, arz-ı endam eyleyip dükkanda bu hamleyi yapsa çok daha şık olurdu kanımca. tabi bu noktada köftecinin de köfteyi arabaya ulaştırarak hizmette sınır tanımaması da gözlerden kaçmadı, tebrik ederiz kendilerini.
    aldığımız bilgiye göre köfteyi çok beğenmiş ve akşamına evine de yüklü miktarda sipariş vermiş.
    ne diyelim afiyet olsun.