şükela:  tümü | bugün
 • tek yaptığı saçma moda programlarında arabesk danslar yapmak, leoparlı kıyafetler giymek olan kadının etmiş olduğu laf. instagram yayınındayken "ne yapayım allah allah şehitler mehitler aman yeter" demiş. senin ne faydan oldu bu ülkeye o ağzınla şehitlere laf ediyorsun.
  haberin linki
 • yaba büyüklüğündeki gözlükler olmayınca gerçek kişiliği ortaya çıkmış, sahte yüzünü gözlüklerle birlikte kenara bırakmış.
  bu ülke 40 bin şehit verdi teröre. çarparsan bu terörden doğrudan etkilenen insan sayısı milyona vurur. bu insanların acısını bu kadar hafife alırsan bu yüreği dağlanan insanlara bu seviyeden konuşursan kusura bakma ama ne kadar adi bir kişilik olduğunu gösterir bu senin.
  toplum bu acıları yaşarken tabi senin o vinçle getirip stüdyoya bıraktıkları leş vücudundan bir eksilme olmuyor. duygusuz şeytan yüzlü deyyus !
 • moda, ikona, trend , tarz, gibi onlarca sikko sözcüklerden ibaret bir dünyası var bu karının. evet kadın değil olsa olsa karı bu. daha ne bekliyorsunuz ki! vatana ait bir hassasiyet, şehide saygı falan bu karıya lüks.

  "falanca şöyle şık oldu, filanca şöyle rüküş oldu" ulan bir insanın dünyası tamamen fiziksel özellikleri algılamaya endeksli nasıl olur?
  derdine sokayım butonu icat edildi de ne iyi oldu! böyle bir dünya nasıl sahici olabilir? ne faydan var bu ülkeye be karı! sokaktaki sıçan bile bu denli mide bulandırmıyor.
 • kurban olduğum allah verdikçe veriyor. bu vatandaşı da bir yerlerden kovduralım bir el atın da. televizyonu açtığımda kalitesizlik görmek istemiyorum.
 • terörist cenazelerine katılan, seyit rıza gibileri kahraman gibi gösteren veya ülkenin savcısını şehit eden terörist oluşuma destek verenlere özgürlük isteyen atatürkçü bir partinin milletvekilleri kadar suçlu görmediğimdir.
 • ne saniyorsunuz? bu kadinin gercekten sehitleri umursadigini falan mi?

  siz sehitleri umursuyor musunuz? yoksa bu ulkede sadece sehit yakinlari sehitleri umursuyor, geri kalanin tamami populist ve samimiyetsiz bir vatan severlik oyunu oynuyor ve bu oyuna dahil olmayanlari da topluca linc mi ediyor?

  sehitler nasil umursanir? sozle mi? surekli saygi duyarak mi? olu kendisine duyulan saygiyi hisseder mi?

  sehit annesi oglunu mu ister sehite saygi mi?

  ulkede sehit sayisini dusurmeye yonelik bir sey yapmiyorsaniz, bos yapmayin.
 • nur yerlitaş tipi bi davranıştır. kadının her hali böyle, her boka tepkili amk. genelleme yapmayayım ama birçoğu para, şöhret ve itibarın yarattığı, kibir ve ukalalık kokan bir tozpembe bulutta yaşıyor bu modacı tayfanın, hepsi assolist gibi amk.
 • bu kadını ilk kim televizyona çıkaralım dediyse allah belasını versin.
 • rasim ozan kütahyalı ve nur yerlitaş ikisi de alkollü bir şekilde sıçıp sıvamışlar.
  alkolün bilinçaltına belli etkileri var. gözlemlediğim kadarı ile bazen* çok aksi bildiklerimizi abijimm abijimm benim diye mülayim ve kibar hale getirir. bazen de ulen ne iyi, mülayim ve kibar diye bildiklerimizide adi birer küfürbaza, sağa sola saldıran çamurlara dönüştürür. aslında bu meret*in insanların maskelediği bastırılmış kişiliklerini ortaya döken bir tarafı var.

  nihayetinde bu ikisi de bastırılmış, maskelenmiş, bozuk kişiliklerini ortaya dökmüş bulunuyorlar. ve anlaşılıyor ki bu iki kişiliğin ortak paydası* göründüğü gibi olmamak.

  düşdükleri dip yerden alkolün neden matah bir şey olmadığının da muhasebesini yaparlar artık.