• albümü tin piyasaya çıktı.

01. kendim ettim
    02. ben yokum
    03. sen yine giderken
    04. gitme
    05. çekinmeden gel
    06. nerdeyse
    07. sahipsiz
    08. ruhum kanıyor
    09. gözleriniz ve siz
    10. sevgilim
  • kimse nasıl yazmamış bilmiyorum ama kendisi ayrıca kavak yelleri'nde aslı*'nın annesi hafize rolünü oynamaktaydı.
  • her parmağında en az on marifet olan muhteşem kadın. aday olduğu sinema ödül töreninde mini konser verebilen, buğulu sesli güzel oyuncu. yıllar geçtikçe daha da güzelleşiyor.

http://www.youtube.com/watch?v=ylnwgx7cnbg
  • sezen aksu'nun sesinin fotokopisi olan şahıs, iki insanın sesi bu kadar benzeyemez herhalde...
  • içine şaman kaçmış kadın.
  • kedi annesi, güzel sesli, güzel kadın. albümü çıkmak üzere, merakla bekliyoruz.
  • sezen aksunun vokalisti. iyi şarkıcı. sesi şahane. üstelik dans da ediyor!
    bir aralar aynalı meyhane de söylüyordu hala öyle mi bilmem...zayıflamış, daha bi güzel olmuş.
    nedense iyi bir insanmış gibi geldi bana. tanımam şahsen. ancak sesini duymalı derim cümle alem..!
  • 1991'de seni seçtim albümünde sertab erener ve levent yüksel'le birlikte ajda'ya vokal yapmış.
    albümü çıksın artık.
  • sezen aksu'nun yanında selvi boylu duran, fakat tek başına görüldüğünde aslında kısa olduğu farkedilen, kesinlikle ve kesinlikle dans edemeyen insan.
  • haftasonları zekeriyaköy fincan'da grubuyla beraber eğlenceli saatler yaşamanıza sebep olan canayakın ve iyi taklit yeteneğine sahip güzel ses...şarkı söylerken yaptığı sezen aksu ve ajda pekkan geçişlerini mutlaka görmeniz gerekli.sahnedeyken çok eğleniyor, bundan kaynaklanan müthiş enerji izleyenleri de eğlendiriyor.
hesabın var mı? giriş yap