şükela:  tümü | bugün
  • şebinkarahisarlı ritmik abi, neslihanı var yeni doğmuş tay gibi...
    bir insanın aynı anda hem ayakları, hem elleri hem kaşları gözleri böyle ritm tutabilsin..
    bunun youtube'u da var:
    http://www.youtube.com/watch?v=cqbvqu-bkfs
  • ben de gelecem adlı şarkısını alarm yaparak güne daha iyi başlamamı sağlamış türkücüdür.
    ara ara flsh tv'ye çıkıyor.bir de başıma bir iş gelmeyecekse; neslihan güzel yav
  • şu sıralar tv 58'de bay show isimli programı sunmaktadır.
  • her gün ama her gün ısrarla aynı şarkıları çalan sadist servis şoförü sayesinde tanıştığım türkücü abi.

esenler dörtyol'da yad eller albümünü cd çalara takan servisçi, albümün ilk şarkısı olan oğul'un ortalarında bizi alır takriben yad eller türküsünün sonunda veya dağlar ın başında havalimanındaki işimize gelmiş olurduk. bir gün iki gün derken telefon kulaklığından farklı bir müzik türü dinlemeye çalışan ben ve diğer yolcuların da direnci kırıldı ve birkaç ay sonra eve dönüşlerde hep bir ağızdan kınalı kuzum'u söylerken bulduk kendimizi.

sonraları birkaç yerde adını duydum ve eskiye duyulan özlem içerisinde o albümü dinledim kimi zaman. adam fena da söylemiyormuş aslında diyorum ve sizleri oğul türküsünün konulu klibiyle başbaşa bırakıyorum:

http://video.google.com/…8307565453051261081&hl=tr#
  • "oy güzeller güzeller" şarkısı beni benden alan şarkıcıdır. her şarkısında da "bay nurettin bay gibi" kelamını geçirmese olmaz bunu anladım.
  • şu sıkıntılı geçen günlerde gülmeme sebebiyet vermiş, müthiş şarkıcı.

genellikle aynı notaları, ritimleri kullanan, sözleri değiştiren bir abimiz. o güzel sözlerden birkaç tanesi de yazayım

- karga gibi gaggg gaggg, ördek gibi gu vag vaggg, gözün doymak bilmiyor tavuk gibi gıdd gıdaaaggg hahaha

- dedem elinde deynekkk, dolanıyii don göyneeğğ.

daha da yazmam arkadaş! :)
  • 12 saatlik bir otobüs yolculuğu boyunca (bkz: muhlis emmi) adlı şarkısı ile beni bayıltmış adam.klipleri de ayrıca komedidir.gülmek garanti.
  • şu klibinin 4:50-4:52'deki geçişine hasta olduğum şarkıcı.
  • 'ördek' şarkısı mutlaka dinlenilmesi gereken şarkıcı.