şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ya bu adamın saçma sapan lafları dikkat çekiyor ve okunuyor diye gazeteler kasten yer veriyor, ya da bu adam ortalığı germek için özellikle uğraşıyor.

daha üç gün öncesine kadar kimsenin tanımadığı bir adam ne çıkmaya başladı karşımıza.
  • türkiye'deki kadınların büyük çoğunluğundan destek görür.

tecavüze uğrayan kadınları "o da öyle giyinmeseymiş" diye suçlayan kadınlar, kadınlarımız.
  • şükredebilmek onun da hakkı bence.
  • finalde bu adamların hepsi ingiliz ajanı çıkıyor..
    (bkz: biz bu filmi önceden görmüştük)
  • --- spoiler ---

işkence yapmak için değil deşarj olmak için vurdurtturuyor allah. eğer erkeğe burasına kadar geldikten sonra vurma dersen erkek başka yolla rahatlar.
    --- spoiler ---

sürekli gündemde yer alınca, ünlü olmamın dayanılmaz hafifliği ile ağzına gelen ilk şeyi ortamını bulur bulmaz söyleyen kişi beyanı.

allaha binlerce şükür ki, kadınlar olarak öyle şanslı öyle şanslıyız ki, erkekler kadınları işkence olsun diye değil, sırf deşarj amaçlı yani spor olsun diye dövüyorlarmış, adam dövmese başka yolla rahatlarmış ki sanırım kast edilen şey; aldatmak. aldatılmayıp dövüldüğümüz için de bir şanslıyız, bir şanlıyız anlatamıyorum mutluluktan, yaşadığım yoğun şükür duygusundan!!

azıcık susun yahu. kadını unutun azıcık, rahat bırakın kadını.
  • bu çağda ne fetvası aq? dedirten sıçmık serisinin bir örneği. medyanın ve politikacıların bok yemesi. elbet bitecek de, bizim ömrümüz bitti bu rezilliklere maruz kala kala.
  • nurettin yıldız'a kadınların dayak atması şeklinde okudum da " oh be nihayet " dedim. ben normalde şiddetin her türlüsüne karşı, aşırı barışçıl, " kuşlar böcekler " modunda bir tipim; beni bile delirtti bu adam.
  • şimdi sahneye şeriatı isteyen bayanları alalım!.
    atatürkün kadınlara verdiği hakları bir gün çok arayacaklar bunlar.
    kimse gerçek islam bu değil demesin! işte gerçek islam bu. kadınları ikinci sınıf insan yerine koyar.