şükela:  tümü | bugün
 • süpper bi şahsiyettir.dünya sinemasında anthony hopkins ne ise, türk sinemasında nuri alço odur.ipekli pembe gömleğini açık arttırmada satsalar helalinden 200 milyon veririm.
 • türk filmlerinin ünlü uyuşturucu ve kadın pazarlayıcı kötü adamı.genelde ahu tuğba ile oynar tüm tuzaklarını ona kurar. kadınlara tokar atar, ağzından kan getirir. kezzap döker yatağa atıp kameraya çeker şantaj yapar. ne kadar pis taktik varsa gençliğe örnek teşkil etmiştir nuri alço sayesinde
 • kıyafetinde en göze çarpan dirseğe sıyrılmış ceket kollarıdır.
 • engin(koc), yusuf(azuz), yildo(sade), kenan(kalav), tolga(savaci) agabeylerin her bayram elini opup hayir duasini aldiklari gercek bir duayen, bir efsane.

  turk sinemasi, turkiye, asya kitasi bir gun haritadan silinebilir ama nuri alco ve fonlu saclari baki kalacaktir.

  turk sinemasinin gercek tecavuzcusu, gercek kotusudur. onunla mukayese de erol tas kundaktaki bebe, tecavuzcu coskun sevimli ceylan bambi, huseyin peyda pamuk hemsire, kenan pars sirin baba, bilal inci recai kutan gibi kalir.
 • tabiiki en iyisi odur. çünkü o asla rol yapmaz kendini oynar.
 • -mmmhhh...hadi güzelim niyetim sadece biraz eglenmek...hadi bir nefes de sen cek...öehh...oh$$...(hatunun ustune dogru akbaba stilinde çöker)
 • konser öncesi soundchecklerde mikrofona söylenen isim. "ço" kısmı bastıra bastıra söylenir ki ç'lerin patlayıp patlamadığı anlaşılsın.
  -biraz efekt ver!
  -ok. konuş bakiim.
  -nu nu nu ri ri ri al al al ço ço ço ço. bu bu bu ne ne ne la la lannnn. ku ku ku yu yu yu gi gi gi bi bi bi...
 • yeşilçam filmlerinde jönlerin 2 tür dostu vardır birinci türü süleyman turan oluşturmaktadır.kendisi jönümüzün kız arkadaşına sarkmaz,kötü gözle bakmaz,onu bir kardeş gibi sever.bir de 2. türümüz varki bu türün savunucusu ve önderi nuri alço'dur ki ondan her türlü pislik,hayvanlık beklenir.pervasız bir kişidir aklı fikri piçliğe çalışır
 • hakkında hain planlar kurduğu kadın, birşey için odaya gider, o sırada salonda kalan nuri alço pencereyi kapatıp bir paket sigara içer, kadın gelince "ay bana birşeyler oluyo" der ve de sigara dumanıyla kadın bayıltan nuri alço olayı bitirmiştir.
  hiç unutmadığım süper sahne...
 • bu adam yüzünden eve gelen kız arkadaşımıza ağız tadıyla bir bardak kola bile ikram edemedik senelerce.ikram edecek olsak da şişeyi getirip kızın gözü önünde bardağa doldurmak sonra aynı şişeden kendimize de bir bardak koyup ilk önce içmeye başlamak zorunda kaldık.aksini yapacak olsak içimizde kötülük olmasa bile hem biz kendimizi bi garip hissettik hem de salak kızın otomatik olarak "aha kola da geldi valla zikecek galiba bu beni en iyisi bi şeyler uydurup tüyiym hemen yazıklar olsun adam sanmıştım ben de hayvan herifi" diye düşünmesine sebep olduk...