şükela:  tümü | bugün
  • bu adamın gerçekten iyi niyetli olduğunu düşünemiyorum ama her cenazede en ön saf bu adamın. reklam amaçlı mı yapıyor çok mu vefalı cidden anlayamadım.

dikkatinizi mutlaka çekmiştir, yeşilçam'ın en tanınmamışından en tanınmışına kadar herkesin cezanesinde var adam. umarım gerçekten bu kadar iyi biridir ve ben günahını alıyorumdur.

edit: günahını almıyorum inşallah bu kadar iyi biridir diyorum. ülkemizde artık toplum öyle bir hâl aldı ki inanamıyorsun adamın bu kadar iyi olmasına. umarım bu başlıktan bir şekilde haberi olur ve bir açıklama yapar.
  • bugün benim de dikkatimi çeken olay oldu bu. başlığı açan arkadaşa tamamen katılmakla beraber ben adamın vefalı olduğunu düşünüyorum. reklam amaçlı yapacak birisine benzemiyor. yine de belli olmaz. ama kesin başkalarının da dikkatini çekmiştir bu olay.
  • (bkz: vefa)
  • vefalı olduğu içindir.

bu adam neredeyse her yeşilçam emekçisinin cenazesine katılmaktadır. ünlü ünsüz farktetmeden. bunların bir kısmı da medyaya yansımaktadır. ben nuri alço'nun şu görüntüyü verdiğini hiç görmedim.

dolayısı ile nuri alçonun yarısı kadar insan olanlar etrafımda olsa dünyanın en şanslı insanı sayarım kendimi...
  • sırf ünlülerin cenazesine katılsa reklam peşinde mi acaba diye düşünülebilir ama adam topu topu 10 kişinin katıldığı bir emekçi cenazesinde bile görülebiliyor.
  • bırak tanıdığı, sevdiğim ünlülerin cenazelerini de izleyemeyen biriyimdir, yapıma ters, namazdan sonra ağlarım, en kötü definde ağlarım. televizyon başında da ağlarım. o sebepten izlememeyi tercih ederim ama nuri alço'nun her cenazede bulunması durumunu yaklaşık bir sene önce falan babamdan duymuştum.

adam hakikaten vefalı biri demek ki. belki de erkenden geliyordur cenazeye. bilemezsin.
  • bir diğeri için

(bkz: mustafa sarıgül)
  • adamın reklama ihtiyacı mı var amk. filmlerde kötü karakterlerde oynadı diye, karakterinin de kötü mü olması gerekiyor?
  • hahahaha bu başlığı açan arkadaşı canı gönülden tebrik ediyorum, teşekkürler. bu durum babamın da dikkatini çekmişti. eylül ayında göz yaşları içinde ailecek kıymetli tarık akan'ın cenazesini izliyorduk. nuri alço her zamanki gibi en öndeydi ve utanmasa tarık akan'ın çocuklarını da itecekti. babam da "pezevenge bak, çocukları iteliyor" diye tepki vermişti hatta. dolayısıyla yaptığı şeyin vefa borcu odaklı olduğunu düşünmüyorum. hatta sınıfta her şeye atlayan, dikkat çekmeye çalışan, ettiği yardımı bile gösteriş için yapan öğrenciler oluyor ya, hah nuri alço da tam olarak o bu durumda.
  • arkalara geçince öndekiler kıllanıp rahatsız oluyordur belki.