şükela:  tümü | bugün soru sor
  • koca bir koli dolusu taze meyveyle evimi meyve bahçesine çevirmemi sağlayan online alış sitesi.
    hatta linklerini de şuraya bırakayım: www.nuribeyciftligi.com.tr
    instagram: nuribeyciftligi

öncelikle çalışanlar için en önemli şey vakittir diyerek pek çok alış verişimi online yapıyorum. sıkıntı da yaşamadım şuana kadar aldığım ürünlerde. ama meyve sebze gibi ürünleri online olarak satın alma konusunda tereddüt yaşıyordum. açıkçası bozulma ihtimaline karşı bir tereddüt diyebiliriz. instagram reklamlarında rastladığım nuri bey çiftliği’ne deneme amaçlı sipariş verdim. 2 gün geçmeden kolim kapıdaydı ve meyvelerin hepsi taptazeydi. meyve delisi biri olarak öncelikle kokusuyla sonra da lezzetiyle keyiflendim. siparişi siteden değil de instagramdan vermiştim. böylece görevli kişilerle mesajlaşmış oldum. ilk kez sipariş vereceğimi falan söylemiştim. sağolsun ikram olarak kolime yeni ürünleri olan kurutulmuş elmadan da koymuşlar. onun da tadına bayıldım. cips gibiydi ve tadı çok güzeldi. bir de kalorisi falan hesaplanmış olarak satıyorlar ürünlerini böylece diyet yapanlar ve sporcular rahatça nasıl kullanabileceklerini bilirler.
  • hoşaf için annemin kurutulmuş elma istemesiyle öneri üzerine ulaştığım online taze meyve satışı sitesi. benim için bir e-ticaret kabusu olan üyelik sürecini instagram'dan mesaj atıp sipariş vererek çözmüş bulunmaktayım. arada bir "yeni ne meyveler var" diye özel mesajla rahatsız ediyorum kusuruma bakmıyorlardır umarım :)