• tez ölüm getirir. lan bi makarna yapayım diyosun, 136 dakikada su anca kaynıyor. evde uzun uzun size bakan insanlar falan.

sıkıcı.
  • -beyler size saygım sonsuz ama sikerim böyle sessizliği.. sıkıldım lan!
    +...
    *...
    -imgeleminizi sikeyim ben sizin
    +...
    *...
    -ben gidiyom amk..
  • - zeki, bulaşıkları yıkamamışsınız gene!
    + ıımmmfhhhsss, kendi ruhumun karanlıklarında bir köpek gibi kuyruğumu ısırmaya çalışırken ben, anasını skeyim bulaşığın! bulaşık neymiş!
    - abi tamam, ne sinire kestin gene? tamam, nuri'ye söyleriz, senin yerine o yıkasın... nuri, bulaşıkları yıkar mısın abi?
    * ...
    - abi gene mi camdan dışarı bakıyorsun yaa? zeki, ne zamandır camdan dışarı bakıyor bu?
    + yarım saat oldu olmadı
    - ah, ski tuttuk işte. en az bir buçuk saat daha kımıldamadan durur bu şimdi. zaten tek tabağı yıkaması da en az 8 dakika sürüyor... amk bulaşığı her hafta ben mi yıkıycam lan? kızarkadaşım gelecek birazdan, beraber salata yapıp şarap içeceğiz, mutfağı bok götürüyor!
    + modern insanın sikik alışkanlıkları işte. romantik komediden görüp kendi boktan hayatına uygula. beraber salata yapıp şarap içeceklermiş. sıkışıp kalmışsınız öğretilmiş alışkanlıkların arasında
    - zeki sus amk, sus! allah'ın adını verdim sus!
  • keyifli olabilir. zekiyle çok iyi anlaşırım sıkılmam, nuri de kirayı düzgün verirse kalabilir sorun yok.
  • zeki: ekmek mi aldın nuri?
    nuri bilge: (sessizlik)
    zeki: yalnız ve güzel mutfağına armağan et de yiyelim.
    ben: puhaaşldkaşlekdiladkfsld,f,idizzsdfsaaaaa
    nuri bilge: dün feridun aradı. "abi çok güzel metruk, rutubetli bodrum katı bi daire buldum ankara kolej'de" dedi.
    zeki: ee?
    nuri bilge: ben evi kiralıyorum altı aylığına, zeki senaryoyu yazmaya başlasın dedi.
    ben : şsdflkşlkfişdflklşdlfkgşdlfkgşldfkglllllll
    zeki: sana n'oluyo lan sikik!
    ben: pardon abi.
  • -neye bakıyorsun?

10 dakika sonra...

-duvara...
    -acıktım yemek yiyelim mi?

12 dakika sonra

-iyi olur...
  • saçma sapan uzak bir muhitte ev tutacağınız anlamına gelir. evin önü açık olmalı; dağ, tepe, deniz ve hatta üzerinde toz öbekleri uçuşan çorak bozkır görmelidir; zira günde 8 öğün uzaklara bakıp dalamazsa ölür gider bunceğizler o_0
  • zeki demirkubuz sokağın başından yürüyerek gelir nuri bilge ceylan da pencereden uzun uzun gelişini seyreder ve evde uzun uzun suskunluklar oluşur.
hesabın var mı? giriş yap