• yeni filminin çekimleri için gittiği diyarbakır'da yaşanan olaydır. kapkaçcı, ceylan'ın fotoğraf makinesini kaptıktan 6 saat sonra yakalanmış. ceylan'da makinesine kavuşmuş.

video
  • (bkz: nuri bilge ceylan)
    ota boka başlık açma hastalığının sonucu açılan başlık.
    edit: okuduğunu anlamaktan aciz adamlar var. açıklayayım: haber ot bok değildir; bahsedilen ot bok, başlık açma eylemine aittir. ilgili haber pekala bknz verdiğim başlığın altına yazılabilir. içine ettiniz sözlüğün.
  • ayrıca, ülkenin en ünlü yönetmeninin kapkaca uğramasını ot , bok haber diye nitelendiren kişileri görmemizi sağlayan başlıktır.

edit: üstteki yazarın editine ilave olarak editleme gereği duyuyorum. (bkz: nuri bilge ceylan) başlığına girilecek entryler, nuri bilge ceylan'ın kim olduğuyla ilgili tanımları içeren entryler olmalıdır.
    oysa ki benim açtığım başlık, şahsın başına gelen bir olayla ilgili açılmış başlıktır. dolayısıyla doğru başlık açtığımı düşünüyorum.
    ayrıca yazar kişiye, benim seviyeme inmediği için teşekkür edip, özür diliyorum.
  • (bkz: artık eskisi kadar kapkaç yapılmaması)

ilgili başlığın açılmasının ertesi günü yaşanmış elim olay. bağlantılar araştırılsın.
  • eee, öyle mevsimler filmindeki gibi manitayla ıssız sahillerde gezmeler, kafan bozulunca manitanın peşinden ağrı'lara uçmalar falan gerçek hayatta pek olumlu sonuçlar vermiyor demek...
    şaka şaka geçmiş olsun. türk polisi de yakalamış tebrik ederiz...
  • dslr makine ihtiyacını ödünç alarak gerçekleştiren gencin olayı.

belki fotoğraf sanatçısı olmak istiyordu. dslr makineler araba fiyatına satılıyor, nasıl alsın?

evet, bu tip tanımlar bekliyorum.
hesabın var mı? giriş yap