şükela:  tümü | bugün
  • kaş limanağzı koyunda bulunan bungalov evleri ve tertemiz plajıyla hizmet veren 30 senelik bir aile müessesesi. zeytininden balına kadar yediğiniz içtiğiniz herşey ev yapımı, hele bir patates kızartması var ki, gece gündüz yedim valla. plajda sualtındaki kaş yerlilerini görebilmeniz için gerekli her türlü alet edevat mevcut. herşey ücretsiz, sadece pansiyon ücreti veriyorsunuz. meşhur likya yolu plajın içinden geçmekte. trekking yapmayı seviyorsanız saatlerce yürüyebileceğiniz antalya'dan fethiye'ye uzanan bu patika yolda henüz yabani hayvana rastlamadım, çalışmalarım devam ediyor. kalabalıktan ve tatil köyü kültüründen nefret ediyor, ıssız sakin tabiatta tatil yapmayı seviyorsanız ideal bir mekan.

ek bilgi: karayoluyla ulaşım yok, kaş'tan tekneler var buraya getiren, 15 dakikalık bi yolculuktan sonra dağ, deniz, kaya, mağara ve carettalarla kaplı bir cennete düşüyorsunuz.

(bkz: sevgiliyle gidilesi yerler)

http://www.nurisbeach.com/
  • (bkz: okan's place)
  • gitti gördüm geldim, kaş limanağzında konaklayabileceğiniz efsanevi bir yerdir. doğa ile iç içe olayını aşmış yemiş bitirmiş, dalga sesleri ile uyuyorsunuz bungalovlarda. çalışan ve sahipleri de bir o kadar iyi insanlardır. çocuğunuz varsa da farketmez, 1 yaşında oğlumuzla gittik, her türlü kolaylığı sağlıyorlar, çakal tum gun sahildeki hamakta keyif yaptı. akşamları kaş'a gitmek isterseniz de ücretsiz tekne seferleri var gece 1'e kadar.
  • hizmet anlamında vasatın altında mekan. en azından bize denk gelen garson fazla ilgisiz çıktı. bizden sonra verilen siparişin daha önce servis edilmesi ayıp. 10 dakika fazladan beklettiler. mekan çocuklu aileler için ideal. çift olarak geliyorsanız bilal's beach'i öneririm.
  • denizi öğleden sonra çok az da olsa kirleniyor ama mekan çalışanları çok ilgili son derece güzel bir işletme. kaş'taki favori deniz mekanım.
  • "ercan süper" doğru. tesis ve oda "100/100 puan " bu da doğru.
    içecekler yiyecekler "harika" evet tamam. ammaaaaa... denizi sanıyorum kaş ve çevresinin en kötüsü. üzgünüm. deniz güzel olsaydı müdavimi bile olurdum buranın.
  • gözlerimle bokları görmesem tamam diyeceğim. ama hayır. ikinci gün duramadım sabahtan gittim. ercan abi o kadar düzgün ve ilgili,tesis o kadar güzelki yalan söyleyerek 9.30 teknesine bindik. belki de söylemeliydik önlem alsınlar. tahmin ediyorum teknelerden gelen pislik. bunu da kötülük olsun diye değil, dikkatlerini çekmek için yazıyorum.
    nuri'de denize girin. bir de kaputaş'ta girin. farkı göreceksiniz. bu arada muhteşem kokteyl yapıyorlar ve aksu odasındaki hamak mükemmel.
  • denizi çok güzel olan fakat bu sene kendilerine bir hal gelmiş olan işletmedir. istanbul’daki mekanlarda getirilen porsiyonun dörtte birine tekabül eden üç mini sosis, altı adet patates kızartması (elma dilim olmayan bildiğiniz patates), iki sigara böreğine 25tl vererek bir daha gelmemeye karar verdim. arkadaş maliyeti ne olabilir ki bu saydıklarımın da bu kadar az koyuyorsun?

herkese öneriyordum, fakat şimdi asla önermeyeceğime eminim.
  • ilk yazıyı okudum da, 2010 yılında yazılmış. şu an diyorum ki ne çok değişmiş her şey.
    kaş'ta deniz her yerde güzel arkadaşlar, herkesin ağzında nuri beach. leş bir yer inanın.
    para hesabı zaten rezalet. insan değil, para muamelesi gördüğünüz, verdiğiniz paranın asla karşılığını alamadığınız, ayran diye, sanki öncesinde ayran içilmiş ve kurumasın diye içine su koyulmuş bardağa, nane koyup getirmişlerdi. gerçekten üzücüydü. ödemeyi de kasıtlı fazla hesaplamaları da ayrı bir hoştu ki bu rezilliği o an yaşayan tek kişi olmamamız da apayrı bir üzücüydü. kısacası nuri beach'e kesinlikle gitmeyin.
    insanlardaki bu popüler olsun yeter kafası beni daraltıyor. tabi ki bunu kimse kabul etmeyecektir. "ne alaka mk" di mi at kafası.
    neyse.
    delos iyidir. teşekkürler.