şükela:  tümü | bugün
 • seri roportajci yahut serial interviewer. cok uretken bir hizda roportaj yapan gazeteci. roportajlarini kitap olarak da basmislardi sanirim.
 • takipçisi olduğum söylenemez lakin yapmış olduğu röportajları zevkle okuyorum; fatih altaylı'ya 'sorunlu bir çocukluk mu geçirdin?' diye sormak, bir mezar kazıcısyla röportaj yapmak (o zamanlar hürriyet'teydi galiba) v.s... ilginç kişiler, ilginç sorular... sevilmemesinin nedeni hemcinsi ayşe arman gibi rus bir fahişeyle, sosyete masörüyle röportaj yapmaması; fantezilere fantezi katmamasından ileri geliyor olabilir... *

  edit: artık takipçisi olduğum söylenebilir...
 • en son ismet özel ile yaptığı röportaj olay olan kişi
 • tercih ettiği kişiler yüzünden yaptıklarına göz atılabilir. ama söyleşi esnasında "amma dedin ha", "atıyosun", "hadi ordan", "sen de az değilsin ha" kıvamındaki karşısındakini kışkırtıcı cümleleri kesinlikle söyleşi sonrasında ekliyor. bakıyor adam ilginç bir şey mi söyledi. hemen o cümlenin başına sanki adamın o dediği şeyi kendisi söyletiyormuşçasına bir ayar veriyor. siz de sanıyorsunuz ki "ula, amma rahat konuşuyor, kapışıyor herifle..." oysa ki alakası yok efendi gibi soru soruyor... ve cevabını alıyor. akabinde daha fazla okunabilmesi için gazeteci şeytanlığı göstererek bu tip saplamalar yapıyor. kjxgkjslkgjşlsa..
 • roportaj yaptigi kisilerin yuzune cat diye gercegi soyleyen,karsidakinleri ovmek gibi olaylara asla girmeyen ,ya birisi şu kisinin yuzune sunlari soylese de gorse gununu bakalim ne diyecek dedigin icinde ukte kalan seyleri cekinmeden roportaj yaptiklarina soran asabi roportajci,gazeteci,hoca,yazar.
  en son ali atıf bir'le yaptıgı röportajını okudum yine döktürmüs.i
  ali atıf'a gunde bes kez kendi yazılarınızı okuyormussunuz siz manyak mısınız?
  banvit'de calısırken koytur'u kotuleyen yazılar yazdınız ben ne kadarda ahlaksiz bi insanım diye dusunmediniz mi?*
  hem reyting olcumleri yapan bi sirkette calısıp hemde reklamla ilgili yazılar yazıyordunuz ama simdi reyting isinden kovuldunuz sapkanız dustu kelinizde var usumuyo musunuz?
  gibi kopartıcı sorular soruyo.
  roprotaj esnasinda yaptıgı yorumlarda superdir yine ali atıf bir'e; yıllarca igrenc programları izlememize sebep oldunuz, sizi idama mahkum ediyorum son sozunuz nedir ?diye soruyla karısık gecirmeler yapmıstır.
  zamangazetesi yerine baska bi gazetede calıssaydı daha populer olabilirdi.ayse armanin durumu dusunulurse.
  ismet ozellada röportaj degil resmen kavga etmistir.onun haricinde cem uzana tek dogrucu sen misin abi ya demesi.
  gazetede kendine ait kosesindeki yazıları ise kotudur bence.
  röportajlarındaki agresif havası olmadıgından ve karsı cıkıp acık yakalamak yerine bi seyler anlatmak zorunda oldugundan pek okunmaz yazıları.
  sanırım bi üniversitede hoca ayrıca,ogrencilerine verdigi bi odevden bahsettiydi bi yazısında ordan seyettirmis aklımda sanırım.
 • en son fetullah gülen ile yaptığı röpörtaj ile adından söz ettiren gazeteci
 • http://www.zaman.com.tr/…alt=&trh=20040502&hn=43311
  röportajı ile muhtemelen yine gündeme gelecek insan
 • gerilimli mülakatlar yapıyor. bunlara bugün yenisi eklendi. habertürk'ün başındaki isim ufuk güldemir ile bir türlü bitiremedikleri avcılık/vahşilik muhabbeti ve yarıda kalan mülakatı gündemde yerini aldı bile.
 • aynı zamanda kemal ural beyefendinin kızı ve ali ural beyefendinin kardeşi olmaktalar.
 • mustafa sarıgül ile yapılış en dobra dobra roportaja imza atmış kişi. resmen ve alenen kendisine "populer olmak için bir mi her lafınıza besmele ile başlıyorsunuz" diyebilmiştir