şükela:  tümü | bugün
  • laik cumhuriyet düşmanı ve mustafa kemal atatürk düşmanı seyit rızalı ilginç bir paylaşım.

https://twitter.com/…lmen/status/944921041637466114

bu seyit rızadenen vatan haini, tunceli'de kürtleri isyana teşvik ettirmiş, 33 askerimizin ölmesine sebebiyet vermiş ve sonra mustafa kemal atatürk tarafından asılmamış miydi?

eh insan her zaman bir yerden sonra gercek yüzünü gösterir derler. yazık cok yazik.

edit: akp goygoyu yapilmis gene. ben ve benim gibi atatürkçüler akp olmadan da düşüncesi belliydi. nuriye gülmen, y-chpliler haricinde diğer ulusalcıları, chp'li atatürkçüleri ve ben dahil hayal kırıklığına uğrattı açıkçası bu seyit rıza paylaşımıyla. olmadı bu..
  • neresinin ilginç olduğunu anlamadığım paylaşım.

nuriye gülmen hanımefendi, halihazırda özgür gündem, evrensel gibi kürt milliyetçisi gazetelerle poz veren, hdp gibi canlı bomba sempatizanı bir partiye oy veren, ülkede kendine "sosyalist" diyen kürtçü insanlık düşmanlarından başka kimsenin bilinçli olarak arka çıkmadığı, öyle ya da böyle siyasal islamcı sistemin kölesi olmaya devam etmek için grevler yapan enteresan bir kadın.

yani "sosyalist" olduğunu söyleyerek, kendisini adeta peygamber, risalesini de kutsal kitap ilan etmiş, fetö'nün ilham kaynaklarından biri olan kadın düşmanı said nursi için paneller düzenleyen, boş zamanlarında toprak ağalığı yapıp laik/cumhuriyetçi rejime karşı feodal, kürtçü ve şeriatçı silahlı hareket başlatan seyit rıza ve akp'nin de çok sevdiği sex said için mevlitler okutan; "seküler", "sosyal-demokrat" ve "laik" fakat arada sırada da apo'nun heykellerini dikmek için beyanlarda bulunarak parti arabalarında rpg'ler yakalatıp, yüzlerce sivili öldüren canlı bombaların cenazelerine giden bir partiye oy veren, görünürde "halkçı" bir kadından bahsediyoruz.

ezcümle, kadının söyledikleriyle yaptıkları arasında hiçbir oksimoron söz konusu değil. açık ve net olarak, utanmadan, samimiyetle "ben buyum!" diyor. olayın neresi ilginç yani, bi' ben miyim idrak edemeyen?

edit: ayrıca bkz: (bkz: #69137246)
  • insanı dumur eden bir paylaşım.

seyit rıza gibi bir dinci yobaza methiyeler düzülen, mide bulandırıcı bir paylaşım. yazıklar olsun sana nuriye gülmen!
  • bu seyit rıza değil miydi akpliler tarafından övülen, uğruna güzellemeler düzülen?

https://www.youtube.com/watch?v=qiuyi9suxmy

kim "dersim" demiş ve özür dilemiş?

https://www.youtube.com/watch?v=9izowomi0k0

bir de üstüne ne yapılmış? dersim belgeseli çekilmiiiiş!!

https://www.youtube.com/watch?v=ta8qvzo4i_0

şimdi bunun üstüne nuriye gülmen seyit rıza dese ne olur demese ne olur? bunları akp başlattı.

edit: tespitin başlığı açan yazarla ilgisi alakası yoktur, haksızlık etmiş gibi olmayalım. ataması yapılmış birinin ekmeği ile oynanması da saçmalık. ama her olayda da adalet sağlansın diye koşuşturmak atatürkçüler'e kalmasın artık. kim bile bile devlette kadro verdi ise, siz "aman kpss'yi geçeyim, aman terör bölgesi de olsa atanayım ne olur!!" diye umutsuzca çırpınırken, bu tip insanların açılım saçılım bahanesi ile, kapalı kapılar ardında yapılan pazarlıklar sonucu devletten geçinmelerini kim sağladı ise adaleti de o sağlasın!
  • nuriyeye dönük kara propaganda askerleri iş başında. yazık olan sizin türk-islamcı kokuşmuş zihniyetiniz.

edit : seyit rıza kara propaganda değildir. onu terörist gibi gösterip bunun üzerinden nuriyeye çamur atanlar zavallıdır.

(bkz: kemalistlerin türk-islamcı kardeşliği)
  • yürek yemiş diyeceğim ama sanırım hala açlık grevinde.

hayrına bir dürüm ısmarlayın şuna. bir deri bir kemik kalmış, beyni de hasar görmüştür. belki bir şeyler yerse rolünü daha zekice oynar.
  • vatan hainine destek veren de vatan hainidir
  • en başından bu yana terörle alakası yok diye desteklenen nuriye'nin aslında ne olduğunu iyice ortaya çıkartan paylaşım. bir atatürkçü olarak bu ve benzeri algı çalışmalarını yürütüp işinde gücünde ortalama bir hayat süren insanlara terörist ve terör sevici destekletenleri esefle kınıyorum.

bir de kara propaganda diyorlar utanmadan, bu propaganda değil nuriye nin kendi paylaşımı. yazık size be!
  • fikrini, zihniyetini ve ideolojisini desteklemediğim bi insanın haksız yere işinden atılıp açlık grevinde ölüme terk edilmesini benim ahlak ve şeref anlayışım kabul etmez. sadece fikri farklı diye bi insan hapse de atılamaz, ölüme de terk edilemez. bu, en basit insanlık göstergesidir, hukuku, adaleti falan da geçtim.

siz yaratılanı yaradandan dolayı sevenler(!) cennete gidecek ama ben deist olduğum için cehennemde yanıcam, evet...