şükela:  tümü | bugün
 • zaten hastanede ikisine de gerekli besinler verildi. açlıktan ölmek gibi bir şey yok.
 • "zoton hostonodo ökösono dö göroklö bösönlor vöroldo. oçlokton olmok göbö bör şöy yok"

  işte bunu söyleyen kımıl zararlılarıyla beraber yaşıyoruz. vah ki halimize!

  tanım: şaşırtmayan bir durum.
 • fasizmde ne yazik ki alisildik olan bir durum. isimlerinden bile korkuyorlar cunku biliyorlar yaptiklari haksizligin boyutunu.

  insanlari zorla ac birakiyorlar, butun is imkanlarini aliyorlar ve diyorlar ki susun oturun yerinize. susmayip oturan, aclik grevi yapan da tutuklaniyor.

  cunku ben ac birakirim diyor devlet ama sen ac kalamazsin. bu da boyle bir ikilem..
 • harika olay. bence tüm ülke sıraya dizilmeli ve "nuriye ve semih ölsün" demeyen teröristler hapse tıkılmalı.
 • 10 yıldır "akıl alır gibi değil" demekten bitap düştüm.
  berkinin anneciğinin kolunu kırıp ters kelepçe takarak 3 saat bekleten "talimat alanlar" ışid teröristinin üstünü aramadıkları için bir polis memurumuzu şehit ettiler. döviz açan da terörist di mi! allah belanızı verecek de hepimiz aynı gemideyiz hep beraber batacağız.
 • ilk tutuklanan kişi çok samimi arkadaşımdır.duyduğumda inanılmaz üzüldüm çünkü dünya iyisi bir insandır.evet marjinal görüşlüdür fakat doğayı ve özellikle hayvanları çok sever,ankara'daki sokak hayvanlarının çoğunu cebindeki paranın yarısına bir şeyler alıp doyurmuştur.asla şiddet yanlısı bir insan değildir.

  internette dolaşan diğer kişiler ifade vermeye kendileri gittiler kısmı uydurmacadır,zorla getirilmişlerdir.tutuklanan arkadaşımı yalnız bırakmışlardır.

  burada daha fazla bilgi vermenin arkadaşıma zarar vereceğini düşünüyorum fakat şahsi fikrim yaşama hakkını savunulan bir pankart yüzünden insanlar terör örgütü destekçiliği ile suçlayıp aynı maçta sahaya bıçak dalan kişi serbest bırakılıyorsa orada adaletten bahsetmek söz konusu olamaz.

  umarım bu yanlıştan bir anca önce dönülür.çünkü arkadaşımı dört duvar arasına kapatmak ona verilecek en büyük cezadır.diğer tutuklanan kişiler içinde dileğim aynı şekildedir.
 • hukuksuzluğun, kuralsızlığın zirve yaptığı bu ülkede artık şaşırmadığımız aksine alaylı bir tebessümle karşıladığımız olaylardan sadece birisidir.

  şaşırma eşiğini çoktan aştık. bu ülkede son yıllarda öyle şeyler yaşadık ki artık hiçbirimiz böyle olaylar karşısında şok geçirmiyor bilakis olağan karşılıyoruz. sağ olun ağabeyler.
 • ayni macta futbolcuya bicak cekip saha inen isid sempatizanlari sadece sorgulanip serbest birakilmistir. cok buyuk devletiz, tertemiz bir polis teskilatimiz var ve bir dunya liderimiz var ya bunlar olur cok sey yapmamak lazim.

  sonucta;
  isid:kizgin bir kac cocuk
  ısid sempatizanlari: saf vatansever anadolu halki
  neden oldugunu bile soylemeden yillarin emegini hic ettigin yetkinin disina cikip iceri attigin insanlar: terorist
  ınsanlarin hakkini yiyorsunuz, adeletin icine ettiniz diyenler: teror sempatizani

  bu tanimlar yok boyle degil diyen ya bu duzende cikari olan uc bes kurusa her seyine satabilecek tiplerdir ya da kritik seviyede gerizekalidir.
 • inanılmaz bir şey ya.. ekşi sözlükte sallanmaması da ilginç..

  artık maça gittiğinizde sağınızda solunuzda açılan pankartlara dikkat edin..

  herhangi bir pankart açıldığında kadraja girmemeye bakın..

  çıkışta kendinizi hapiste bulabilirsiniz..