şükela:  tümü | bugün
931 entry daha
  • sağırlar ülkesinde atılan bir çığlık.

muhataplarının siyasal islam ve onun güdümündeki kitleler olduğunu düşününce, bu insanların yaşamlarını ortaya koymuş olmaları daha da katlanılmaz oluyor.
  • vicdan
    merhamet
    tek istedigim bu
  • çok fazla bir şey istemiyorlar.sadece haksız yere kaybettikleri işlerini istiyorlar.bunu o boktan,ahlaksız,şerefsiz siyasetlerine alet edip,komple teorileriyle başlığı kirleten troller'e inat ses verin!!!
  • insanın ne söyleyeceğini pek bilemediği, kullanacağı sözcükleri bile bir kuyumcu titizliği ile tartarak seçtiği zamanlardayız..

ama sonunda sevince duracaktır bu mücadele ve çiçek açacaktır!
  • yapilmasi gereken eylemdir.

andavalin biri dhkp cli degilseler bile dhkp c sempatizanlaridir ve evladimi boyle ogretmene vermek istemem demis.

oncelikle birinin neyin sempatizani olduguna karar vermis ve yargiyi koymus. sen de "selamin aleykum" diye selam verdigin icin dolayli yoldan isid sempatizanisin diyebiliriz bu durumda.

akp sempatizani ensar vakfi'na cocuk vermek, o da tartisilir tabi..
  • normalde böyle çok komünistim diye bağıran solcuları pek "slogancı" bulsam da, bu ikilinin işten atılması için hiçbi geçerli gerekçe görmedim. dolayısıyla insanlık namına, soldan sağdan bağımsız olarak seslerine kulak verilmesi gereken durumdur. artık geri dönüşünün olmayışı benim için korkutucudur. binaaaali'nin konu ile ilgili yaptığı açıklamadaki vurdumduymazlığı daha da korkutucudur.
  • bu onurlu insanlara kulağını tıkayıp gözünü kapatanlara lanet olsun.
  • açlık grevinin 106. gününde ağır ağır sona yaklaşılıyor ve onlar direnmeye devam ediyor. içinde bulundukları durum bir insan hakları ihlalidir.bir an önce talepleri yerine getirilip açlık grevi sona erdirilmeli.
  • (bkz: up)
  • güçlü oldukları için herkese dilediği suçu atan bu firavunların dönemi bittiğinde gerçekten dhkp-c'liler mi değiller mi ortaya çıkacak, sözde müslümanlar da kul hakkını falan hatırlamayacak.

bu kişilere acımayan herkes umarım aynı duruma düşerler de azıcık sikik empati duyguları gelişir.

anasını avradını siktiğimin vicdansız gavatları, yarın öbür gün fetö'den hanginizin içeri atılacağı belli değil; millete dhkp-c'li diye bok atıyorlar.
7 entry daha