• tatlı su çakalı. aşk maşk yok dediği iş adamı boşanınca 2017 ye beraber girmişler. e tabii boşanma tazminatı, pr, ev yıkan kadın filan ince hesaplar bunlar...
  • buradaki habere bakılırsa evli biriyle ilişkisi olan kadın.
    hanım hanımcık imajına uymadı sanki..
  • yapmacıklığın adeta tanımı olan kadın. sunduğu yemek programında konuk olarak aldığı kişilere çok bilmişligi ile devamlı müdahale eden kadın. konuşması da çok itici. acun'un türk televizyonlarına tebelleş ettirdiği kişilerden biri. acun öncesi mı sonrası mı bilmiyorum ama bir dizide de sevisme sahneleri ile epey konuşulmuştu bir zamanlar. bir de evli adamla birlikte olma dedikodusu var. gerçek mi bilemiyorum.
  • cok tatli bi kiz. bir ortak arkadasimiz vardi arada denk geliyorduk. sarhoslugu bile tatli yani.
  • her sezon farklı bir kanalda kendine yer edinen programının bugünkü bölümünde, nişan yüzüğünü köfte yoğurmadan evvel gözümüze sokmuş, sokarken de, ay bir de bu çıktı başıma, kaybetmekten de çok korkuyorum, diyerek bir yandan da kocaman ama yapmacık gülerek nispetini yapmış sevimli gibi görünen lakin olmayan kadın. aynı programda konuğuna çoluğunu çocuğunu ve medeni durumlarını sorarken, teyzenin en küçüğü otuz, o daha küçük lafına binaen, ne küçüğü evde kalmış o, diyebilen şakacı kadın aynı zamanda!
  • kötü elektrik almak diye bir şey gerçekten varsa, ben bu kadından onu alıyorum. yapmacık ve kendini aşorı beğenmiş biri. bunu konuşmalarından anlamak hiç de zor değil.
  • yeni formatının kötü olduğu aşikar, reytingler yerlerde. yemekseverlere tarif anlatmak yerine sürekli çene çalıyor, can sıkıyorlar. ve bunu instagramda eleştiri olarak dile getiren izleyicilerine anında engeli basan bir ekibe sahip. sadece pohpohlanma mesajlarına izin var demek ki.

nursel hanımın o yapmacık tavırlarına, mickey mouse sesine tahammül etmek zaten zordu. kaldı ki karısı kanserli evli bir adamı ayarttığı için de ahlaksızlığı ayyuka çıkmışken programına hacı hoca getirip ahlakla ilgili ahkam kesmeleri iyice itici hale gelmişti.
    izlenmeye değmez yani, gidin youtube'dan tarif bakın. bu kadının poposunu daha da kaldırmayın derim.
  • bu hanımı sadece beni mi irrite ediyor diye düşünüyordum ki hakkında yazılanlara baktım, benim gibi bağzı insanlarında gıcık olduğunu gördüğümde rahatladım, yalnız değilmişim.

neden irrite ettiğine gelince, ben genel olarak insanların sürekli pozitif ve mutlu hallerinden sıkılırım. her şeyi seviyor abi, her şey güzel, hiç öfkelenmiyor, hiç kıskançlık, haset, gıybet gibi kötü duygular barındırmıyor. bu ne laayn? bu noktada bana doğal gelmiyor böyle insanlar, ben ilişkilerimde agresyonun da dile gelebilmesini seviyorum mesela. "ben de yok?" diyen insanı da "ben de hayat yok" olarak değerlendiriyorum. yani libidinal dürtülere yer verildiği kadar agresif dürtülerine de hayat vermiş insanları daha sağlıklı daha hayat dolu buluyorum. bu hanımın agresif dürtülerinin olmaması mümkün değil, muhtemeldir ki nasıl ifade edilceğini bilmediğinden yoğun bastırma altında bir pasif agresif...kendisine şöyle seslenmek isterim "seven kendiliğiniz kucak açar ve bünyemizde yalnızca bu libidinal dürtüleri barındırmaya uğraşırsak, bir katili serbest bırakmış oluruz. benzer bir şekilde aynı insanı hem sevebileceğimizi hem de ona karşı yoğun nefret duyabileceğimizi fark etmek derin bir idraktir".

neyse kişisel fikrim, ben sevmiyorum, arkadaşım olsa sıkılırım.
  • an itibariyle feyza altundan ayar yemiş kişidir. izleyici kitlesi kadın ağırlıklıdır lakin dün yayınlanan proğramında "kadın çalışsa bile evinin temizliğini yapmalı" gibi yuvayı dişi kuş yapar kıvamında açıklamaları vardı. bayağı tepki aldı. en son ben atatürkçüyüm diye savunma yapıodu. ama yemezler nurselcim.
  • gördüğümde rengarenk bir yılanın dilini uzatarak tısssss diye ses çıkarması geliyor aklıma.
    bir süre sonra kendinden daha iyi tıssss yapan biri o gudubet kocasını elinden alması dileği ile.
    yaşattığını yaşasın.
hesabın var mı? giriş yap