şükela:  tümü | bugün
 • $ov alemine $ov tv'deki paravan arkasindaki 3 erkegi secen 1 kizin bulundugu yari$mayla ba$lami$tir, adi neydi saklambac'ti, thanks to mona anyway again.
 • çok kilo almıştı son zamanlarda gayret edip o kiloları verdi şimdi abuk gazete'lerin diet eklerinin reklamını yapıyor.
 • şu günlerde atv`de telekolik adlı yarışma programında sunuculuk yapmakta olan kişi.
 • kendini ustun sanatci zannederek yagli vucudunu tamamen "teknik bir olay" olarak tanimladigi ciplaklikla gozlerimize verecegi zarari dusunmeden sergileyen piyasa insan
 • televizyonda gorundugunden cok daha guzel olan insan. bakislarindan fiskiran zeka ve tavirlari ile sharon stone'a benzettigim oyuncu. muhabbeti de supermis ayrica.
 • eski pendikli genc. kendisi o kadar yetenekli bir oyuncudurki - aslen - liseyi bitirdikten sonra, konservatuara kendisini aman bu harcanmasin diyerek yeniden lise 1 seviyesinde almislardir. kendisi tanidiklarinca nurdeli olarak taninan super komik insandir.
 • kendisi şu sıralarda profilo gösteri merkezinde ihtiras adlı tiyatroda oynamaktadır.
 • türkiye'de kamuoyundan kaçmış bir habercilik rezaletinin kahramanıdır. olay televizyonda sadece bir kere gündeme geldiği için unutuldu. hafızam beni ayrıntılar konusunda yanıltabilir ama şimdi anlatmaya çalışacağım olayı ve kahramanları.
  bu nurseli hanım, senesini hatırlamıyorum galiba prizma adında bir haber programı yapıyordu. bu programda bir gün, güneydoğuda öğretmenlik yapan, yanılmıyorsam antalyalı ve gözlüklü, genç bir öğretmenin görüntüleri düştü ekrana. haber niteliği taşıyan şey de öğretmenin çocuklara milliyetçi şiirler okutması ve bozkurt işareti yaptırmasıydı. bu görüntü defalarca nurseli idiz tarafından gösterildi. yani öğretmen açıkça hedef gösterildi... sonrası mı? öğretmen birkaç gün sonra pkk'lı teröristlerce şehit edildi. araştırmalar sonucunda çocukların (ki hakikaten kameraya bozkurt yapıyorlardı) bu hareketi bölgede görevli özel tim elemanlarından öğrendikleri anlaşıldı. kıyamet bundan sonra kopmalıydı kopmadı. özel timcilerin bu işareti yapmasındaki iğrençlik bir yana ölen bir öğretmendi. sonra kadir çelik, objektif programını bu konuya ayırdı. öncesinde nurseli idiz ile bir telefon görüşmesi yapmıştı. ekrandan canlı yayında idiz'e çağrıda bulundu açıklama bekledi yoksa bu ses bandını yayınlayacağını söyledi; ses yoktu. bu arada programa azmi karamahmutoğlu bağlandı. bütün iğrençliği bir yana o da akıllı uslu şeyler söylemişti.
  "...istanbul barlarında kadeh devirerek öğretmenlerin öldürülmesine vesile olmak ve buna duyarsız kalmakla..." ilgili bir eleştiri yöneltmişti. nihayet kadir çelikin sabrı taştı ve ses bandını yayınladı. bu konuda ki soruları olağanüstü soğukkanlılıkla cevaplayan nurseli idiz daha fazla sıkıştırılnca nihayet patladı ve "amaan banane...ölmüşse ölmüş" diyerek evet aynen böyle hatta belki daha çirkin kelimelerle olaydan yırttı. gerçekten yırttı çünkü bugün bile bu konu unutuldu gitti. kollektif hafızamız bunu kayedemeden silindi bu olay. oysa insan hakları konusunda devleti yerden yere vuran bence de haklı olarak kıyametleri kopartan insan hakları dernekleri, medya ve demokrasi kahramanları bu olayı geçiştirdi. belki de bu yaşananlar doğru değildi, iftiraydı ama yine de bir açıklama bir tavır göremedik doğrusu. belki 7-8 sene geçti olayın üzerinden. ama unutuldu işte.
  şimdi nurseli hanım bizim hâlâ dipdiri medya kahramanlarımızdan.