şükela:  tümü | bugün
  • fırat çakıroğlu'nu şehit eden pkk sempatizanı olduğu iddia ediliyor.
  • cezasını çekmesi gereken kişi.link:http://goo.gl/4slcjd
  • öyle bir durum ki fırat'ın ölümünü 200 kişinin taş ve sopayla saldırdığını savunarak meşrulaştıran bir kişinin (hdp,vs herhangi bir grup ismi verip genelleme yapmak istemiyorum), polise taşlarla saldıranların arasında ölen ethem sarısülük kardeşimizin ölümünü polis dehşeti olarak savunanlarla aynı kişi/zihniyet olduğu aşikar. mantıken aynı kapıya çıkıyor. marjinal olduğunu düşünen veya bilinçsizce etrafındaki insanlardan etkilenen cahil kişilerin düştüğü bir yanılgının dışavurumu. taş ve sopa diyerek bir kişinin ölümünü meşrulaştıran kişi benim gözümde ethem sarısülük'ün ölümünü de polis lehine meşrulaştıran kişidir.

bu ikiyüzlülüğü, mantık hatasını açıklayarak, bir yana bırakalım. bir cana kıymak bu kadar kolay olmamalı bu memlekette. bu yüzden buralarda götünü yırtarcasına yazılar yazıyor bu güruh. bu kadar mı cahilsiniz/asalaksınız?!

hangi parti veya teşkilata mensup olduğundan bağımsız olarak, katili deşifre edilmiştir ve cezasını en ağır şekilde çekmesini diliyorum. insan değil herhangi bir canlının canı bu kadar kolay yokedilmemeli. aksini düşünenin darısı başına!

üstte yazan arkadaşın da benzer bir yanılsaması üzerine edit : arkadaşım, sen bin dokuz yüz çift sıfırda (yazıyla) kalmışsın. onlar senin eskiden duyduğun gazi veya ankara üniversitesi'nde olan olaylar silsilesi. bu dönemde kürtlere kim dokunabiliyor da sen böyle işkembeden atıp tutuyorsun kaynak göstermeden. ege bölgesi'nde yaşayan biri olarak söylüyorum sana: kıyı ege çoğunlukla kürtlerin tekelinde ola bir yerleşke. sonra karadenizliler gelir ki kürtlere nazaran çok daha az etkileri vardır. ege üniversitesinde değil türkiye genelinde hangi kürt vatandaşımız milliyetçi saldırısına uğrayıp hayati tehlike arz eden bir durumla karşı karşıya kalmış? bir örnek ver bana! sen nerede yaşıyorsun?! bu ülke böyle bilinçsizce yapılan feveranlar yüzünden bu durumda. lanet olsun bilinçsiz ve cahil muhalefete!
  • birinin annesine başsağlığı dileyip onun acısını anlamaya çalışırken diğerinin annesine sövüp sayanlar insan mısınız siz?
  • faşist köpeklerin baltalarla saldırıp katledemediği, ağır yaraladığı ve üstüne hala hedef gösterdi üniversiteli genç. kendi ve arkadaşlarının hayuatını savunmuş ve üzerine saldıran onlarca katili durdurmayı başarmıştır.

itin köpeğin duasını bir kenara atarsak acil şifalar diliyorum kendine. umarım kısa sürede iyileşir ve katliamcı faşist çetenin suçlarını aydınlatılmasına yardımcı olur katliam girişimine tanıklığıyla.
  • bu genç ölmezse anlayın ki -her zaman- gökten kemik yağmıyor. kendisine şifalar dilerim.
  • bunun ölüsü leş dirisi kalleştir.
  • bence kendisinin ölümüyle ilgili yağmurun seyri konusu genel averajınıza bakarlar.

(bkz: http://i.imgur.com/su54309.jpg)

küfürlü entryini silip muarızın söylediğini tersine çevirince çok zeki hissettin mi lan?

edit: küfürlü entrynin sahibi "she is impossible" değil
  • yaşa lan sen ölme orospu çocuğu senin çekecek cezan çok ava giderken avlanan yanlış tabir ibnenin evladı yılan öldürürken ısırığına kurban gitmek ayrı hümanist gözüken orospu çocukları sizi