şükela:  tümü | bugün
  • üst edit: başlık başa kalmış. eleman küfür etti egm ye gönderdim başlığı dedim tırsıp kaçmış.

bir adet terörist başlığı.
  • acaba polis çağırmak istemesinin nedeni istediğini söyletememesi mi yoksa kamerasına yapılan saldırı ve çekime yapılan tacizler mi ?

götünüzle mi izliyorsunuz yoksa türkçeniz mi yok orospu çocukları demek istiyorum ama terbiyem müsade etmiyor.
  • ben göremedim. ypg yapmadıysa da kimin yaptığı belli.
  • muhabir mi ?
  • gerçeğin ne olduğuna önem vermeyen, kendisine verilen haberi yapan ana akım medya muhabiridir. görüntülerden açıkça belli provokasyon yaptığı zaten, insanlara terör sevici filan diyor. cezalandırılması gerekir bu şahsın ama polis gelse aksine oradaki diğer insanları toplamaya kalkar ne yazık ki. ülke çapına yayılmış geniş bir akıl tutulması var, bu olay sadece bir yansıması.
  • doğruyu söylemediği için değil, kendisine küfür ve tartaklama ile karşılık verenlere karşı polis çağırmak istemiş olan, görevini çok zor şartlarda yapmaya çalışan ve son derece haklı bir muhabirdir.
  • bir pkk sempatizani kadin gazeteci dövmüs, yetmemis elindeki videoyu sildirmeye calismis, gazeteci kadin polis cagirmaya calisiyor. videoda gorunen bu. bir diger pkk sempatizani da gelip burada baslik acip muhalif kesimi gaza getirmeye calisiyor.

mevzu bu. polis sadece nusaybindeki pkkli saldirgani degil, buradaki pkk sempatizani yalanciyi da almali.
  • videoyu izlemesem, başlığa inanacaktım. şükürler olsun ki pkk sempatizanları kendileri foyalarını ortaya çıkarıyor.
  • (bkz: ypg ekşi sözlük cephesi)

şu an sahada en başarılı "direniş" cephesi.
  • saldırıya uğrayan, görevini yapmaya çalışan muhabirdir.
    bu çarpıtma ve dezenformasyon içerikli başlığı açıp ypg güzellemesi yapmaya çalışan elemanı da egm'ne bildiriyorum ilgilenirler artık.
    işlem tamam
    silinse de faydasız.