şükela:  tümü | bugün
  • mars entertainment groupun mars athletic club bünyesinde bulundurduğu spa. mac üyelerine hizmet verdiği gibi dışarıdan gelen misafirleri de kabul etmekte **

şu anda üçü istanbul*da olmak üzere beş şubesi var. *

(bkz: http://www.nuspa.com.tr/ )
  • panora nuspa izlenimlerim,
    öncelikle spaya giderken herhangi bir şey götürmenize gerek yok, orada her ihtiyacınız temin ediliyor.
    girişte görevli arkadaş rehberliğinde istediğiniz masaja karar verdikten sonra, siz hazırlanırken masöze bu bildiriliyor.
    bali'li masözün ingilizcesi zayıf olduğu için iletişim biraz sıkıntılı, gerçi iletişimi gerektirecek bir durum da pek yok, rahat olmanız yeterli.
    masaj sonrasında siz dinlenirken mevsim meyveleri ve bitki çayı ikramlarıyla hizmet son buluyor.
    merak edip, okumak isteyen olursa diye yazdım ama yine de gereksiz bulduğumu belirtmeden geçemiyeceğim, önermiyorum.
  • panora nuspa çok profesyonel çalışan bir masaj salonu. salonun aydınlatması, müzik, ortam sıcaklığı gerçekten temiz olan havlu bornoz seti, her şey planlı. masaj anında üşümeyesiniz diye her ayrıntı hesaplanmış. el ve ayak parmaklarını biraz yüzeysel tutsalar da diğer kısımlar çok başarılıydı. en son saç diplerine yapılan masajla zaten kendinizden geçmemeniz elde değil. kendiniz için güzel bir şeyler yapmak istiyorsanız şiddetle öneririm.
  • masaj yaptırmaya gittiğinizde mars athletic clubta azimle spor yapanlarla aynı soyunma odalarını kullanacağınızdan vücudunuza güvenmiyorsanız gittiğinize pişmanlık duyacağınız spa.
  • benim gibi sık masaj yaptıran biriyseniz 10'lu paket kampanyasını (10 tane 50 dakikalık istediğiniz 120tl'lik masaj 800tl) tavsiye ederim.
  • ankara'da panora'dan sonra tunalı'ya da açılmış masaj şeysi.
  • romantic nu ile iki kişi beraber yaptırabiliriz. maksat ekonomik olsun.