• bildiğiniz gibi bir haftadır ferit şahenk'e ve sahibi olduğu şirketlere karşı yürütülen bir boykot var. garanti bankası'nı boykot etmek isteyenler kredi kartlarını, mevduat hesaplarını iptal ediyor. nusr-et'i protesto etmek isteyenler ise lokantanın karşısında mangal yapıp insanlara ücretsiz et dağıtıyor.
    benim çözümüm boykottan öte lokantayı direk batırmaya, iflasa sürüklemeye yönelik olacak. planımı açıklıyorum.

öncelikle ferit şahenk'in sesini taklit edebilecek bir arkadaşa lokantayı aratıp "bülent hanım'dan kesinlikle hesap almayın arkadaşlar" dedirteceğiz.
    ardından bülent ersoy'u arayıp nusr-et'e yemeğe davet edeceğiz. ilk iki ziyaretten ağır hasarla çıkacak lokanta, bülent hanım'ın üçüncü ziyaretine dayanamayacak ve kesinlikle iflas edecektir.

lütfen paylaşalım.
  • kanzuk protesto ettiği için zaten kendiliğinden iflas edeceğinden gereksiz bulduğum plan.
  • (bkz: bunu yayalım)
  • ev tipi dry age et dolabı üretimidir. başka türlüsü imkansız.
  • (bkz: yaran planlar)
  • birlik olup tüm masaları dolduracak şekilde sabahtan toplanıp gidiyoruz ve bir su söyleyip akşama kadar oturuyoruz. ertesi gün aynı şeyi yapıyoruz. böyle böyle hiç et satamayıp bir kaç ay içinde iflas edecektir.
    vegan derneklerinin gönüllü vatandaşlara gerekli ödemeyi yapmaları taktirde her iki tarafta kazanacaktır.
  • bu işin kazananı scarlet olur.

muhteşem süleyman'ın steakhouse dünyasını fethetmesiyle yeni bir devir başlar *
  • sözlük olarak anlaşıp hergün bir kişi giderek vegan menü isteyip, üstüne de artık kendi becerimize göre, "bu salatadaki nar ekşisi için kullanılan narın çiçeğine arı konmadığına dair belge istiyorum" şeklinde kuvvetle muhtemel bünyenin kaldıramamasıyla sonuçlanacak psikolojik baskı uygulamak.
hesabın var mı? giriş yap