şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir grup gencin merak edip, para biriktirip, bizlere menüdeki fiyatları gösterdiği ve 1-2 ürünü görmemizi sağlayan eylem. sığ espriler yok, zorlama çekim yok. oldukça doğal eğlenceli olmuş. en baba tarafı da bozuk paralara şaplak atmak. lol suyu gören kedi sahnesini de unutmayalım.

  245 liraya 2 kişi yemek yediler. 1 kişi de yancı gibi tadına baktı. suyu geçirmişler ama olsun, sonuçta sildirmişler. torbayla hesap ödemek eğlenceliydi.

  bozuk paralı hesap
 • fakedir. ödeme yapılırken görüntü yok..

  (bkz: caps or didn't happen) veya (bkz: video or didn't happen)
 • sonuçta nusr-et reis yine reklamını yapmıştır.
  isteselerdi ya da bilselerdi 50 bozuk paradan fazlasını kabul etmezlerdi ancak etmişler, yapacak bir şey yok...

  sonuçta nusr-et yine ete vuruyor.
 • aynısını başka soytarılar da denemiş, zavallılar paraları adamın önüne koyarken nası pis pis sırıtıyolar *

  garson içinden anana küfür ediyo, sen mal mal sırıtıyosun. gerçi görmüşler sonra ebelerinin .mını. polis çağır falan diyor da işin sonunda kimliklerini bırakıp kuzu kuzu çıkmışlar restoranttan.
 • hesap defterinin arasına torbayla bozuk para koyma challenge bu. ödeme mödeme yok.
 • para paradır kardeşim bozukmus değilmiş bos yere tatava yapmayın

  sanki nusret babaniz,gelip burada savunuyorsunuz.
 • en fazla 50 tane verebilir diye hatırlıyorum benzin istasyonunda çalışırken böyle bir kural koymuştu bizim müdür. minübüscüler gelirdi 150 lira mazor alırdı 5 kuruş 10 kuruş say babam say. makine vardı ama aynı minübüscülerden 10 tanesi aynı anda gelince diğer müşterilere bakamıyordu pompacılar. ben marketteydim allahtan hiç uğraşmadım.
 • gençler eğlenmiş işte. bu tür eğlenceli videolar dünyanın pek çok yerinde çekilip sosyal medyada paylaşılıyor. bir prank, eşek şakası olarak da kabul edilebilir.

  şaka bir yana çok çok merak ettiğim bir şey var, ödemeyi euro ya da dolar ile yapsalardı kabul edilir miydi? cidden çok merak ediyorum.

  eğer ödeme döviz ile kabul ediliyorsa bozuk da olsa türk parasının kabul edilmemesinin gerekçesi nedir? orada bilmem kaç kişi çalışıyor, gönderirsin bankaya ya da başka yere bütünletirsin.

  ha, bu işin bokunu çıkaranlar çoğalırsa önlem almak en kolayı.

  burada türk parasından bahsediyoruz, dikkatinizi çekerim. adam çıkarıp ırak dinarı vermiyor sonuçta. öyle olsa "kusura bakmayın kabul edemeyiz, biz türk lirası kabul edebiliyoruz" dersin. ama bozuk para almıyoruz demek kibar olmamış. mütevazı davranırsın parayı alırsın ama kibarca "bir daha yapmayın lütfen" dersin biter, konu kapanır.
 • size hizmet veren gariban insanları zor duruma sokmaktan başka hiçbir sikim değildir.