şükela:  tümü | bugün
 • abd de ruya analizleri uzerine master yapmistir.bu nedenledirki pek yapilmayani yapar,ruyalara gore tedavi gelistirir ve uygular.
 • kafayı kadınların cinselliğini vajinal değil klitoral olarak yaşamasına takmış bir amca. türkiyede eğer kadınlar vajinal orgazm yaşamaya başlarlarsa ülkedeki tüm sorunlar çözülecekmiş.

  (bkz: olduuuu)
 • çocuksu erkekler ve sevgililerine bebeğim yavrum falan gibi hitaplar kullanan kadınlar ve vajinal orgazmın önemiyle ilgili söyledikleriyle ilgimi çekmiş psikiyatr.söylediklerinde kabul ettiğim noktalar olmakla beraber bazı noktalarda abartmış olduğunu düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum.
 • alt beyine ulasmak icin sexuel takintilarimizdan kurtulmamiz gerektigini ve refah milletler seviyesine ancak ve ancak vajinal orgazm ile ulasabilecegimizi soyleyen yazarimizdir.yasasin vajinal orgazm sloganina eslik ve takdir sampanya patlatmamiza hatta arkasindan siselerce sarap icmemize de neden olmustur.hanim kizlarimiz bunca yillik problemlerinin kaynaginin vajinal orgazma ulasmamizi saglayamayan erkekler oldugunu da anlamislardir..
  yazar kurt mitolojisinden(kadin rahmine tapinma) markin hala cok gecerli (!)bir para birimi olduguna kadar cesitli orneklendirmeler de yapmistir.kitapta dinden , bilimden ,efsanelerden bahsedilmis ve renklendirilmistir..
 • nusret bey son gunlerde oldukca tartisma yaraticaga benzer, aslinda kendisinin su yuzune cikarmaya calistigi teori, eskilere dayanan ve simdilerde baya bi gozardi edilmis olan gercekliklerden ibarettir. taocu bir kimse oldugu kanisindayim keza dolayli molayli, bas bas bagirmakta "biz tantraciyiz, beyaz isiktan yanayiz" diye. amac klitorisi kesip atmak ve vajinayi bagrimiza basmak burda!

  kadinlarimizin %99luk bolumunun hayatlari boyunca vajinal orgazmi yasamamalarinin dogurdugu sonuclari anlatmaya calismis kisaca kitabinda da. bakin sizlere ben de suracikta ozetliyim, hem ilginc hem de bi nevi dogru olduguna inandirabilen teorilerini.

  insanlarin gereksiz seylere takilmalarinin ve bunalim bi hayat yasamalarinin nedenini alt beyne ulasamamalari oldugunu ileri surmus. ust beyin ve alt beyin arasindaki celik kapiyi nasil kirmamiz gerektigini aciklamaya calismis.
  neyse sonuc itibariylen olay tamamen vajinal orgazm'da bitiyor. vajinal orgazm olmaya basladiginda bir kadin, direk olarak alt beyinle iletisim haline geciyor. e bunu biz de biliyoduk taaa.
  neyse ama bilmediklerimiz de var. mesela anne karnindaki gelismekte olan bir erkek insan yavrusunun bu olaydan nasil etkilendigini de anlatmis kendisi.
  simdi anne vajinal orgazm yasamamiiiis ve halen cinsel takintilari vs gibi seyler mevcut. alt beyin bu minigin beyninin gelisimine oyle bir etkide bulunuyor ki... sonucunda cocuk beyinli erkekler uruyor. toplum erkeklerinin tabiiki %99u da dolayisiyla cocuk beyinli oluyor.

  biz bu teoriyi cok tuttuk. tabi ugruna sampanya da patlatiliiiir. ustune sise sise de kirmizi sarap icilir. sonra zivanadan cikilir ve komsularin halen bir anlam veremedigi "yasasin vajinal orgazm" cigliklari tum mahallede yankilanir da. oldukca keyifli bir gece gecirmemize neden olan nusret beyi de kutlar ve calismalarinin devamini dileriz.
 • "erkekler çocuk alt beyinlerinden kurtulmadığı sürece, kadınlar vajinal orgazmı nasıl yakalayabilir aceba" sorusunu cevaplamasını istediğim ve bilgisini paylaşmasını beklediğim doktor beydir kendisi. hiçbir erkeğe bugüne dek "bebeğim" dememiş olsam da, sittin senedir kediyle uyuyorum ben. o yüzden gidip derhal sünnet olucam. artık kendimi daha iyi tanıyorum ve hayatın anlamını vajinal orgazmda olduğuna inanıyorum. teşekkürler
  *
 • vajinal orgazmın esas olduğu, klitoral orgazmın ilkel olduğu ve bundan kurtulunması gerektiği fikri ile klasik freud teorisine bağlı olduğunu göstermekte olan kişi. freud da yıllar boyu bu fikri savunmuş, klitoris i küçümseyerek kadınların penis eksikliğinden dolayı erkeklere oranla ikincil hissettiklerini belirtmiş* ve bu anlamda da klitorise "yapay penis" etiketi yapıştırarak bu organı tu kaka ilan etmiştir. freud'dan sonra gelen birçok terorisyen bu konuda değişik görüşler ortaya atmıştır. günümüzde ise klitoral ve vajinal orgazm yaşantıları barıştırılmış, her kadının kendine özgü bir zevk alma, tatmin olma tarzının olduğu fikri ağırlık kazanmıştır. bu bağlamda, cinsel işlev bozuklukları terapilerinde, orgazm bozukluğu yaşayan her kadına önce kendi vücudunu tanıması, zevk noktalarını keşfetmesi ve bunu partneriyle paylaşması önerilmektedir. özet olarak, nusret kaya başka konularla ilgili akla yatkın ve ve ilginç noktalara temas etmekle birlikte, cinsellik anlayışı bakımından fazlasıyla ortodoks kalmaktadır.
  yani pragmatistçe bir yaklaşımla, whatever works is ok..paniğe gerek yok
 • yontemini dianetics isimli kitapta * bahsedilen temellere de dayandigini dusundugum, basitce insanin bugununu olusturanin gecmisi oldugunu ve buna ulasmanin altbeyinle iliskiyi guclendirmek oldugunu savunan * ve buna bagli olarak ruya analizi yapan ve ulkemizde de * bu yontemi tek kullanan ve kendi yontemi oldugunu iddia eden, tedavisindeki hastalarin tapindigi (tapinmasa bile cok sevdigi), digerlerinin kuskuyla baktigi, terapileri icin para alan ama makbuz kesmeyen, gata calismis, rotary kluplerinden bolca tesekkur belgesi olan, dogru tedaviyi bilen yanlis insan.
 • (bkz: baba)