şükela:  tümü | bugün
65 entry daha
  • baba parasıyla caka satan, nusret'e gidildiğinde erkek olunduğunu sanılan veletlerden daha da erkektirler.

nusret ve benzerlerine 1 gecede harcanacak parayı 1 ay boyunca taksimdeki tinerci çocuklara döner-ayran ısmarlayacak kadar gönül adamıdırlar,

8-9 yaşındaki ayakları çıplak çocuğun elindeki 17 kağıt mendilin tamamını alıp"hadi git eve.bugün seni burada görmiycem" diyen adamlardır,

nusret in önünde geçtiğimiz yaz öküzün birinden dayak yiyen 21 yaşındaki kızı, nusret in içinde geviş getire getire zıkkımlanan "erkeklerin" önünde dayak yemekten kurtarıp taksi parasını verip evine yollayan erkeklerdir o dediğin erkekler.

peki ya sen kimsin sn yazar ?
  • nusret'e gidip fahiş fiyata et yiyeceğine aynı eti evde kendi yapıyordur. domatesi kesmeyi bile beceremeyen muhallebi çocuğu değildir.

mis gibi tarifler var youtube'da. gerekli araç-gereç temini ile yapılamayacak yemek yok.
    t-bone
    kuzu pirzola
    dana kaburga
    mühürleme

edit: ordaki şımarık garsonlarla da yüz göz olmamıştır. evet şımarık.
  • nusret'ten önce yaşamış tüm erkeklerdir. tabi teknik olarak.
  • öf amına koyim savunanı ayrı, karşı çıkanı ayrı çiğ. ortada bir restoran var, hem istanbul'da hem ankara'da bu restorandan çok daha pahalı yerler olmasına rağmen, abuk subuk hareketleriyle çoluk çocuğun fenomeni olmuş ve azılı instagram gurmelerinin embesil youtuber'ların falan gazlamasıyla "aşırı pahalı" etiketi almış.

trollün biri kendince boş bir başlık açıyor, altına bir ay boyunca tinercilere döner ısmarlarım daha iyi falan diyen mi ararsın, ödediği parayı yalnızca yediği yemek için verdiğini zanneden, nusret'e gitmediği ve kazık yemediği için kendisini aşırı zeki addeden mi ararsın.

lan bir şeyi överken de, ona söverken de hakkında biraz bilgi sahibi olmayı deneyin. ayrıca bu nasıl bir komplekstir anlamakta güçlük çekiyorum.
  • adamlıkla alakalı değil tabi, milletin durumu ortada. nusrette 2 kişilik ücret ile 5 kişilik aile mangal yapar.
  • türkiye'de yaşayan erkeklerin %90ın içinde bulunan erkektir.
  • nusret'e hiç gitmemiş erkektir.
  • sanki paris te milyon euro’luk insanların takıldığı ve eşsiz lezzetlerin sunulduğu mekana gidiyorsunuz. adam bildiğin bonfileyi iki üç atraksiyon hareketle cozzzlatıp üstüne tereyağını döküyor porsiyonuna da 150 kağıdı basıyor. allah’ın inekleri. algı etiketle dizilmek böyle birşey işte. zamanında vakko da böyle yapardı. bir takım elbise fiyatına mendil satardı. kaç kitap okudun, hangi filmleri izledin, kültürel birikimin nedir yok. varsa yoksa nusret. gidin zikilin ne diyeyim.
  • bir şey kaybetmemis erkektir. geçen ay merak edip gittim. kendime kıyak geçtim. evet etleri güzel sunum da iyi fiyat abartı. hatta müşterilerin bir kısmı da yabancı.

etin yanına şarap falan söylemiştim. yemekten sonra garson çay içer misin dedi. ağzımın tadı bozulmasın diyerek uzaklaştım.

sanki uzaya çıktık amk. abartılacak bir şeyi yok. statü etiket merakı vs.
  • erkeklik kavramını çok yanlış anlamış bir kafasız troll başlığı. para sizin paranız dilediğiniz gibi harcayın. bu konudan bağımsız olarak yazıyorum helal parayı harcaması zor kardeşim.
66 entry daha