• reklam yapacaksanız böyle reklamlar yapın ünlüler alemi dedirten olaydır.

haber
  • nusret'e teşekkür etmemi sağlayan hareketidir.

reklam yapıyor diyenler olacaktır. aynı maliyete gerçekten reklam da yapabilirdi ama çocuklar hamburger yememiş olurdu.
  • teşekkürler.

seneye şubenin olmadığı yerlerde, anadolu'nun unutulmuş köylerinde yaşayan temiz yürekli çocuklara da hamburger ısmarla nusret.

edit: imla.
  • gerçekten çok büyük bir iştir. ben bu adamın samimiyetine artık inandım.
  • çocuklar adına teşekkürler, ancak yorumların genelde belirttiği gibi umarım ihtiyacı olanlara daha çok uzanırsın, uzan da lan, bir sürü paran var.
    çabuk ultra nusret hater'ları gelmeden
  • ben de yorumlardan sandım ki o gün gelenlere bendensin demiş. önceden ilan verip, gelen hiçbir çocuğu boş çevirmemiş.
    tebrikler nusret. hiç gitmedim ama gidesim geldi.
  • adamın tipini, yaptığını ettiğini son derece kıro buluyorum ama kadınlar gününde ve 23 nisan'da çocuklara yaptığı bu jestte kişisel fikirlerimden sıyrılıp, sezar'ın hakkını sezar'a verip tebrik etmek gerekiyor.

tebrikler nusret, geçmişinle barışık olman da özel günlerde nokta atışı yaptığın jestler de çok değerli ve önemli, ama hala seni çok itici buluyorum.

t: gıda sektöründe zincirleri bulunan bir kişinin 23 nisan bayramı münasebetiyle çocuklara yaptığı jesttir.
  • 47.578 çocuk adına kendisine çok teşekkür ederim.
  • bu turk insanına hiç bisi yapılmaz arkadas hiç bisi, adam diyorki anadoludaki cocuk yiyemedi, bu nusretin sucu dimi amk, sen ne yaptın 23 nisanda ulan,

biz millet olarak çok kotu bir milletiz ya, fitne fesatta üzerimize yok, es dost kazanırsa hemen baltalamaya calisan bir milletiz ya, bizden iyisi yok olamaz mantigiyla kendimizden baskasina fayda saglayamiyoruz, cikar ugruna yasayan bir insan olduk artik. yazik vallahi. guzele guzel bile diyemeyen insanlariz.
hesabın var mı? giriş yap