• bugün doğuş holdingte çalışan birinden duyduğum sonra da internette arattığım iddia.

haber link
  • (bkz: ziyaaa)
  • gerçekleşmiş olması halinde,
    bir popo ve şırıngayla son bulacak olaydır.
  • türkiye’de gazete haberciliğinin ne kadar içler acısı olduğunu bir kere daha gösteren pıçaklama..

haber başlığı olarak soruyu sorup ardından yardırıyoruz..

örnek başlık: x kişiye suikast planı mı yapılıyor?

örnek haber metni: xxx yyy’ye suikast planlandığı, planın en yakın zamanda faaliyete geçirileceği iddia edildi..

(burada kilit söz “iddia edildi” dostlar.. kim etti, nerede, ne zaman yaptı, söylemeye, bildirmeye gerek yok.. birileri etmiş işte amk)

neyse lan devam etmeyeceğim.. yeter..
  • bıçaklama sonrasında meşhur hareketi ile üzerine tuz attı mı sorusunu akıllara getirmiştir.
  • nusret dediğin et tokatlayan bunu günde 70-80 storye sığdıran magazin ünlüsü değil mi? inanmadım ve haber kaynağına baktım "sadecehaber!" miş kaynak... emin oldum şimdi.
  • videolarda et kestigi bicagi kullandiysa ferit sahenk'i daha dikip toparlayamazlar.
  • yaran basliklardan yine bir tane daha.
  • yalan yok nusret servis yaparken show yapmıştır zannettim ama kavga çıktı:) kaynak allah’a emanet o ayrı.
  • o değil de kurbanın götüne karanfil sokulan bir mesleğin erbabı nusret ve bunun uygulamalarını sosyal medyada sergileyen meslek örf ananesine bağlı bir insan...
    ferit şahenk i teke tek yakalarsa ferit beyi ince ince işleyebilir...
hesabın var mı? giriş yap