şükela:  tümü | bugün soru sor
  • işte o halay

başlığı nusret'in paylaştığı bağımlılık yapan halay videosu olarak açacaktım ama malum karakter sınırı. nusret'in new york şubesinde u can't touch this eşliğinde halay çektiği videodur. tam bir doğu-batı sentezi olmakla beraber garip bir şekilde bağımlı hale getiren videodur. bu adam kimine itici gelebilir ama başarılı biri olduğu inkar edilemez bir gerçek.
  • eğer biraz fizik öğrenmiş, mühendislik bitirmişsem; nusret'in en sonda çok pis düştüğü yahut düşeyazdığı videodur.
    bilmiyorum, ben böyle gördüm.

ekleme: kanun namına video'nun devamı yayınlansın!..
  • birkaç kere üst üste izlediğim video. ba-yıl-dım.

https://m.youtube.com/watch?v=xuozl8mez3e en az bunun kadar iyi olmuş.
  • ne yapsa yakışan, reklam politikası ise mükemmel olan bir kasabın yer aldığı, ilgi çekecek güzel bir videodur.
  • başıma bir iş gelmeyecekse ben çok beğendim, alışkanlık yaptı tekrar tekrar izledim. bazı fotoğrafları ile itici olan adam birden gözüme sempatik gözüktü.
  • valla adam eğlenmeyi biliyor, eğlenceli de olmuş.
  • gözlerim etrafında döndükleri bi kuzu çevirme filan aradı ama bulamadım.

lan neyin kafası restoranda böyle bi acaiplik yapmak.

hoş uymuş müzikle koreografi . verdim şukularını.
  • beyaz yakalı eğlencesi.

yarın plazaların gündemi.
  • “önce insanlara yaslıyorum,sonra veriyorum kırbacı, veriyorum kırbacı”der gibi
  • adam new york'un ortasında, dünya starlarını söğüşlediği, devasa lüks dükkanın da halay çekiyor.

saygı duyuyor muyum?
    sonuna kadar

beğenmeyenler,
    daha ne yapsın amk?

tarzım olmasa da geldiği nokta ve katettiği yol ile saygı duyulacak bir adamdır.