• adamlar 44 poundla haftalık mutfak alışverişini yaptığı için garip geliyor tabi. ben dün bi kola bi de izmir eritme sandviçe 42 tl ödedim.
  • turkish tea 0,00
    vay amk türk’ün çayı orada bile para etmiyor…
  • gitme o zaman ya*ra*ım diyeceğim sözlük formatına uygun olmayacak, hem ayranım dökülmesin hem
    neyse. biraz salak ingilizdir kusura bakmasın.
  • çayı bedavaya içerken iyiydi ama dimi. tomahawka verilen paraya komple bir dana alınabilirdi bu arada :)
  • restoranın lokasyonu zaten zengin arap yuvası. ingilizlere hitap ettiğini düşünmüyorum.
  • yine iyi. 6 tane türk çayını bedava içmişler :)
  • geçir yiğidim
  • geçenlerde arkadaşım gitmişti ulan harbiden uçağa binip gelip yemek yiyip gitsen daha ucuza geliyor.görsel
  • nusret e bedava reklam yapan adamin cigligi.

nusret artik kuresel bir elit restaurant. bu haliyle fiyatlar oldukca ucuz bile sayılır. adamlar o twitter yorumu yapanlar giremedigi icin o restauranta gidip o paralari ödüyorlar.

zenginlik nedir, para neyi satın alabilir? en pahalı arabanın fiyati olsun 5 milyon dolar. 100 milyon dolari olan herkes rahatlikla alabilir. ama sizin 1 milyar dolarınız varsa naapacaksınız. 100 milyon dolarlık fakirlerin bindigi arabaya mi bineceksiniz? bu noktada paranin fiziksel bir seyi satin alma yetenegi bitiyor. artik bir imgeyi satın alirsanız paranızin gücü devam edebilir. cenevreye gidin, dükkanın vitrin caminda 1 milyon dolarlık saat duruyor. yoldan gecenler 1 milyon dolara saat mi olur eki eki diye dalga geciyor. oysa onun alıcısı o sokaktan gecenler alamiyor diye o saati alıyor.

boynerde bildigin deri anahtarlık 28 000 tl. kutup ayısı derisi olsa, dunyanin en iyi ustasi yapsa bu paranin karsiligi degil. adam onu alirken sizin satin alamamanizı satin aliyor.
  • yemege altin tozu mu serpilir demiyor, 11 pounda redbul mu olur diyor gorgusuz davar. sonradan gorme.
hesabın var mı? giriş yap