• buna nutella diyen siktirsin gitsin nutella yesin, marka takıntıli ipneler. buna nutella diyen. vw'ye biner, iphone kullanır.
  • %16 fındık oranı, trans yağ ve glukoz, fruktoz şurubunun olmayışı ile açık ara nuga'nın önde başlayacağı versus. lezzet kısmı kişiden kişiye değişse de her ikisini de alıp aynı anda deneyen ve yılların nutella tüketicisi olan beni kıvam ve tat bakımından da etkileyerek nuga'nın 1. sırayı aldığını rahatlıkla söyleyebilirim.
  • peripella diyip kenara çekildiğim versus.
  • sandalyede yapılmadıktan sonra bir şey ifade etmeyen deney.
  • fiskobirlik nuga’nın nutella’yi duvardan duvara vura vura aldığı versus.
  • benim açımdan nuga'nın 2 yıl önce kazandığı versus. üstteki yazarın tat konusunda bi değişiklik olur mu endişesi var, 2 yıldır bi değişiklik olmadığını söyleyebilirim; aynı tat, kalite ve aynı lezzet... hala denemediyseniz eğer, hiç tereddüt etmeden alın deneyin.
  • yılların nutella bağımlısı ve hayranı, şimdinin nuga deneyimcisi olarak yapacağım karşılaştırma.

markette nutella kalmaması nedeniyle denemek amacıyla nuga aldım. çok önyargılıydım, "türk işi kesin dandiktir... hasta olmasak bari... bitirebilir miyiz acaba..." gibi şüpheler vardı içimde.

denedikten sonra nuga'yı inanılmaz beğendim. tadı, kıvamı, aroması harika. nutella'dan daha iyi bence. eskiden de aynı kalitede miydi, standart bir üretim yapabiliyorlar mı bilmiyorum ama şu an denediğim hali kesinlikle çok iyi. demek ki yerli olarak da güzel şeyler üretebiliyormuşuz. 2 tane endişe var içimde kalan:

1- bu şekilde kaliteyi sürdürebilecekler mi?
    2- ürünün kalite parametreleri (mikrobiyal yük, mikotoksin, vb. ) ne derece kontrol ediliyor?

bu sorulara da cevap alabilirsem nutella tarihe gömülecek.
  • nuga tadını çok bozdu, resmen merdiven altı yapımı tadı var, kendimizi kandırmanın lüzumu yok,bu haliyle ancak çokokreme rakip olur . bu konuda en mantıklı açıklama şu olabilir, nutella lobisi kendisinden on kat iyi olan nuganın tarifini bozarak tekrar zirveye oturdu. az bilinen, nuganın ilk çıktığı zaman ki tadına benzeyen bir çikolata markası keşfettim yakın zamanda,onu da yok etmesinler diye adını veremeyeceğim ama. kesinlikle nutellacı olduğum düşünülmesin. nuganın başlığında ilk yediğim zamanki hislerimi paylaşmıştım isteyen oradan bakabilir.
  • ilk ciktiginda gayet superdi nuga fakat bir cok sey gibi o da bozdu artik eski tadi yok.
  • nuganın etiketleri de daha güzel
hesabın var mı? giriş yap