şükela:  tümü | bugün
  • her derde deva tahin pekmez ile kimyasal bir şeyin gereksiz karşılaştırılması.
  • anası babası tahin pekmezle büyümüş zamane gençlerinin burun kıvırdığı yerine nutellayı sihirli bir coolluk timsali haline getirdiği şu zamanlarda gölgede kalmış fakat güzelliğini yitirmeyecek olan muhteşem lezzet bu tahin pekmez.

fakat farklı bir gizli güçten şüpheleniyorum ben. rihanna gelince popülerliği elden giden beyonce gibi oldu bu tahin pekmez. yaşlandı, gölgede kaldı. ama hala sıkı fanları onu bırakmadı, canım benim.
  • nutella zararlı zamane yiyeceğidir. tahin-pekmez ise insan sağlığına önemli katkılarda bulunur. nutella'yı yemesen de olur zira doyurmaz ama tahin-pekmez doyurur. nutella ergendir, tahin-pekmez ise akıllı başlı bir yetişkin.

tanımımsı: tahin-pekmezin nutellayla karşılaşacağını duyunca gelmeye bile tenezzül etmediği için gerçekleşmeyecek olan karşılaşma.
  • nutella'nın yağlayacağı karşılaşma. eskiden beri süre gelmiş bir gelenek olan tahin ve pekmez saçmalığını sırf sözde cool kişiler tarafından sevilen ve çok fazla ünlü oldu diye nutella'dan üstün görmek mallıktır. gerçekçi olun, nutella çok daha güzel.
  • ilki ılıkların diğeri adamların tercihi.
  • ıceriklerinin sagliga olumli-olumsuz katkilari yonuyle mukayese edildiginde tahin+pekmez ikilisinin her turlu nutella seysinin eline verecegi net olan karşılaştırma. tat konusunda yapilacaksa bu kişiyle alakalı olacağindan sittin çeşit fikir çıkacaktır. şahsi kanaatim ise tabi ki tahin+pekmezdir. osmaniye pidesiyle bir koca tabağı gömerim şereeeme... zabaan köründe gazındırdınız garnımı.
  • tahin-pekmezin her türlü alacağı karşılaşma. tahin-pekmez doyurucudur ve tok tutar. ayrıca üşümeyi de engeller. tahin-pekmezin sağlık açısından da epey yararı bulunmakta olup tek dezavantajı fazla yiyince karın ağrısı yapmasıdır. tahin-pekmez nutella ile kıyaslandığını duysa çok üzülürdü.
  • nutellanın içinde peyniraltı suyu olduğunu bildiğimden beri tahin - pekmez elbette. evet peynir altı suyu çok önemli benim için amk