şükela:  tümü | bugün
 • kendisi twitter aleminin en komik 3 kişisinden biridir desem kimse de buna itiraz etmem eminim. zaten 18 bin küsur takipçisi olması da bu dediğimi doğruluyor. popüler olaylarla herkesin aklına gelemeyecek şeyleri yazmasının yanında, ince tespitleri ve kelime oyunlarının da hastasıyım. o değil de iyice yazılıyo olduk gibi herife.
 • sadece fenerbahçe hakkında yazan bir galatasaraylı. bir başka deyişle anti fenerbahçeli. şu entry* üzerine gelip de nick altıma çok sevindiğimi falan zırvalamış.
  galatasaray'a veya bir başka olguya çemkirdiğim yığınla zaman oldu. yeri geldi cevabımı da aldım. ama bu kadar basit bir konu için böyle zırvalayanları da ilk defa görüyorum. hayır gerçekten sevinmiş falan olsam gam yemeyeceğim. allah akıl fikir versin.
  neyse, mallara ekleyelim..

  edit: zaten mallardaymış. ne olduğunu önceden keşfetmişim demek..
 • #26820828 entrysi ile ibret uzerine ibret aldiran sozluk yazari.
 • fenerbahçe hakkındaki her başlıkta yer alan galatasaraylı yazar.
 • stereotypical ekşici. her filmin yarısında çıkar gider kesin.*
 • koyu galatasaraylidir. canini yidigim.

  ama biraz sakin ol dostum.
 • loran veyc vayloyan'ın ''çak'' hareketinin bedelini çok doğru özetlemiştir. delikanlı çocuk belli.
 • twitter'da takip ettiğim 300 küsür insan içinde favorim olan şahsiyet. resmen twit yazsın da okiyim diye twitter'a girdiğim zamanlar oluyor. galatasaraylı olması bi yana, hiç tanımadan muazzam bi adam lan bu dediğim yegane adam olabilir. 10 senelik sözlük yazarlığımda da bana belki de tek "hastasıyız" minvalinde entry'mi girdirmiş olabilir kendisi.
 • (bkz: #26820828) entry'siyle ibret aldırıyor demişler ya, doğru demişler.
  hatta, dahası da var: (bkz: #26732435) vallahi ibretlik..
  ha keza: (bkz: #28259995)
  muazzam entry'ler giriyor. arada kaynamasın istedim. "anti-fenerbahçeli nasıl olunur?" kitabını yazabilecek potansiyel var bu çocukta. ha sorsan, "galatasaraylıyım" der.
  bi de, ayar aldığı entry'ler kuyruk acısı oluşturmuş olmalı ki, bana celallenivermiş. halbuki saçmalamasa, ne ayar alacak, ne de entry silmek zorunda kalacak. en son diana taurasi başlığında saçmalamıştın. onu da silmişin kuzum?
 • saçmalamaya tam gaz devam :) (bkz: #29512459)

  şu da ilkan karaman için girdiği entry (bkz: #29908212) anamıza bacımıza küfretmeden önce okusa iyi olur (bkz: ilkan karaman/#29930820)

  kendisini özel olarak takip ettiğim yok ama fenerbahçe hakkında o kadar çok sallıyor ki, doğal olarak yazdıklarına denk geliyorum. daha önce girdiğim entry'de*, denk geldiğim muhteşem entry'lerine dikkat çekmiştim. onların hepsini silmiş. bu entry'mdeki bkz'lar ne kadar hayatta kalır bilemiyorum. ama saçmalamadan önce 2 dk. düşünmesinde fayda var. ha bi de beni donuz'a almıştı(hesapta) ama yazdıklarıma hala cevap yetiştirmeye çalışması da komik. hele cevaplarını silmesi daha da komik. hadi bakalım. 3 vakte kadar görüşürüz :)