şükela:  tümü | bugün
  • 600 gram limon aromalı çeşidini 149 tl'ye aldığım supplement. ayrıca ürün 100 servis ve ölçekte 5 gr bcaa içeriyor. diğer ürünlere göre en iyi yanı f/p ürünü olması diyebiliriz. örneğin, weider marka bcaa ürününün ölçeğinde 9 gram bcaa çıkıyor ama 32 servis içeriyor ayrıca fiyatı da daha pahalı. ürünün piyasadaki karşılaştırması bu şekidle yapılabilir.

edit: pump hissi en az %20 arttı ayrıca antreman esnasında veya sonrasındaki kas ağrıları %80 kayboldu.
  • enerji vermesinde hiç bir sıkıntı olmayan tadı güzel kendi görece akranlarına göre daha ucuz ve görece daha zor karışan toz bcaa besin takviyesidir.
    ama hakkında herhangi bir almanca site yok ? ingilizce de site bende gözükmüyor yetkili telefonda (supplementler) gözüküyor bakın sitesi dedi. almanya'da ki firmaların internet siteleri muhakkak vardır. bunun yok. türkçe bir site hazılıyorlar. oda hala yapım aşamasında. ve bu ürün bütün türkiye'de satılıyor. hiç bir alman ya da avrupa satış kanalında ürünüde bulamadım, web sitelerinde de bulamadım.

bu firmanın menşei yerine arayıp adresini isteyin arkadaşlar. ciddi şüphelerim var, diğer bütün ürünlerin adresi, satış, yerleri vs belli. yani ben kaliteli diye satılıp kalitesiz ürün kullanmak istemiyorum. şu an bende de bu bcaa'dan var merak edip almıştım. gücü hepsi verir olay o değil alman yazıp herhangi bir muhatap bulamamak. çok üzülürüm eğer bir gün çakma çıkarsa. kimseye güvenim kalmadı ve sorgulamaya başlarım o güvenilir sitenin onca alman malı diye sattıklarıda böyle mi diye. hepsi satıyor birine demedim.

bulan olursa yeşillendirsin.ciddiyim.

sanırım sadece içinde ki madde almanya'dan geliyor (bkz: ingredients). amma ve lakin bunuda bana ispatlayan bir durum söz konusu değil. bu ürün türk malı resmen (bkz: made in germany) olsa da orda da türkler yapıyor gibi duruyor ben bir üründen kurumsallık beklerim. nutrade. eu diye'de bir site yok paketin üzerinde yer alan e-mail adresine binayen.

bana kimse lolo yapmasın bende bu ürünü kullanmak istiyorum supplementlerin dükkanlarında ilk geldiğinde indirimli şekilde sattılar insanlarda kapış kapış aldı. en dandik aktardaki yağın üzerinde bile aradın mı telefona çıkan bir türk muhattap var. hadi gir internete bak bakalım türkiye'den bir muhattap bulabiliyor musun ürünle ilgili o çok güvendiğin siteyi ara onlar da lo lo lo.

bu arada tadını belki en çok ben seviyorum sanırım bir ürüne güvenmek istememi de kimse yadırgamaz.

edit: **nutrade türkiye sorumlusu yakın dostuma ulaşmış bilgiler incelenip güncellecek. 18.06.2018