şükela:  tümü | bugün
 • hapşırma ile ilgili bir ilaç sanırım. her sabah rockfm'de mesut süre'yi dinlerken arada bir kadın çıkıyor, kusana kadar hapşırıyor. nutraxin olduğunu anladığımız bir üründen bahsediliyor. kadın yine aksırıyor tıksırıyor. her sabah bu kadını çekmek zorunda mıyız arkadaşım ya. buradan nutraxin yetkililerine sesleniyorum. böyle reklam mı olur allasen? kabızlığa iyi gelen ilaç için de osuruk sesi koyun bi o kaldı zaten.
 • sarı kantaron, passiflora ekstresi ve kedi otu içeren rahatlatıcı bitkisel ilaç. tek seferlik denememden edindiğim izlenim gece uyutma bakımından passifloradan daha başarılı olduğu yönünde.
 • inanılmaz derecede dikkat bozukluğu olan bana psikoloğum önerdi bunu. ben genel olarak bu tarz destekleyici ilaçları çok ciddiye almıyordum fakat kullandıktan sonra artık plasebo mudur değil midir bilmiyorum ama etkisini görmeye başladım. gerçekten odaklanabiliyor, dikkatimi toplayabiliyorum. çok uzun zamandır yaşamadığım bir şeydi bu. ofiste kulaklığımı da taktığım zaman cidden kendimden normalin üzerinde bir verim aldım.

  uzun vadede nasıl işler görmek lazım tabii. daha sonra belki editlerim.
 • bundan önce kış mevsiminde en az 6-7 kere hastalanırken artık hiç hastalanmamı borçlu olduğum üründür. bu über ürünü geçen sene takviye olarak eczacının tavsiyesi üzerine keşfettim. hala kullanıyorum, kışın dayanıksızlaşan bünyeyi vitaminlerle sarıp sarmalıyorum.

  (bkz: olmazsa olmaz takviyeler)
 • biri hapşırmaya karşı demiş, diğeri güzel uyutuyor demiş, bir diğeri dikkat dağınıklığı için 10 numara demiş ve sonuncusu da hastalıklara karşı gıda takviyesi demiş.

  ortak paydaya alamıyoruz göreceğiniz üzere. sanırım kim ne niyetle kullanıyorsa ona iyi geliyor.

  not: ürünle ilgili hiç bir bilgim yok. üstteki 4 entry i harmanlamaya çalıştım pekte bir şey çıkaramadım. tabi ki doktor tavsiyesi olmadan asla diyoruz.