şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hapşırma ile ilgili bir ilaç sanırım. her sabah rockfm'de mesut süre'yi dinlerken arada bir kadın çıkıyor, kusana kadar hapşırıyor. nutraxin olduğunu anladığımız bir üründen bahsediliyor. kadın yine aksırıyor tıksırıyor. her sabah bu kadını çekmek zorunda mıyız arkadaşım ya. buradan nutraxin yetkililerine sesleniyorum. böyle reklam mı olur allasen? kabızlığa iyi gelen ilaç için de osuruk sesi koyun bi o kaldı zaten.
  • sarı kantaron, passiflora ekstresi ve kedi otu içeren rahatlatıcı bitkisel ilaç. tek seferlik denememden edindiğim izlenim gece uyutma bakımından passifloradan daha başarılı olduğu yönünde.
  • inanılmaz derecede dikkat bozukluğu olan bana psikoloğum önerdi bunu. ben genel olarak bu tarz destekleyici ilaçları çok ciddiye almıyordum fakat kullandıktan sonra artık plasebo mudur değil midir bilmiyorum ama etkisini görmeye başladım. gerçekten odaklanabiliyor, dikkatimi toplayabiliyorum. çok uzun zamandır yaşamadığım bir şeydi bu. ofiste kulaklığımı da taktığım zaman cidden kendimden normalin üzerinde bir verim aldım.

uzun vadede nasıl işler görmek lazım tabii. daha sonra belki editlerim.
  • biri hapşırmaya karşı demiş, diğeri güzel uyutuyor demiş, bir diğeri dikkat dağınıklığı için 10 numara demiş ve sonuncusu da hastalıklara karşı gıda takviyesi demiş.

ortak paydaya alamıyoruz göreceğiniz üzere. sanırım kim ne niyetle kullanıyorsa ona iyi geliyor.

not: ürünle ilgili hiç bir bilgim yok. üstteki 4 entry i harmanlamaya çalıştım pekte bir şey çıkaramadım. tabi ki doktor tavsiyesi olmadan asla diyoruz.
  • bu firmanın artroflex adlı takviyesini artık kronikleşen eklem ağrılarım için kullanmaya başladım. epey faydasını gördüğümü söyleyebilirim. diz ağrısı çekmeyenler bilmez ama hamamlardan, fizik tedavilere yaptığım tüm yolculuklarda bu ağrılar günlük olarak azalıyordu. sonradan tekrar başlıyordu. neyse bu naneye başladım başlayalı, fizik tedavi ve ağrı kesici gibi ekstra şeyleri kullanmama gerek kalmadı. kullanmaya başlayalı 3 ay kadar oldu ve şuana kadar gayet memnunum. benim gibi bu sorundan muzdarip arkadaşlar varsa kullanmalarını da öneririm. zira iki adım yere gitmeye üşenen ben halı saha maçlarına gitmeye yeltenir oldum.
  • `ultra men` versiyonunu aldığım, ilerleyen günlerde sonuçlarını paylaşacağım, multivitamin besin takviyesidir.

kullanıma başladıktan sonra gelen edit
    * idrar rengini değiştirmiyor
    * beslenme ve iştah konusunda bir etkisi yok
    * aklıma sürekli cinsellik konusunda ultra düşünceler getirmiyor
    * sanki adam gibi bir multivitamin alsam daha iyi idi...