• biri hapşırmaya karşı demiş, diğeri güzel uyutuyor demiş, bir diğeri dikkat dağınıklığı için 10 numara demiş ve sonuncusu da hastalıklara karşı gıda takviyesi demiş.

ortak paydaya alamıyoruz göreceğiniz üzere. sanırım kim ne niyetle kullanıyorsa ona iyi geliyor.

not: ürünle ilgili hiç bir bilgim yok. üstteki 4 entry i harmanlamaya çalıştım pekte bir şey çıkaramadım. tabi ki doktor tavsiyesi olmadan asla diyoruz.
  • şirketle ilgili, daha doğrusu sahipliği ile ilgili doğru dürüst bir bilgi bulmak zor. yine internetler sağolsun öğrendiğim kadarı ile nutraxin markasının sahibi biota'nın sahibi sağlam erdoğancı ve hatta erdoğan'ın komşusu.
  • markayı araştırdığımda sahibinin biota olduğunu öğrendim meğer bu bioxin ile bioblas aynı markanın imişler xincilerden anlamalıydım
  • biota laboratuvarları'nın firması. balık yağları epa ve dha değerleriyle parlasa da ifos veya goed sertifikaları yoktur.
  • b12 dil haltı hapını aldım yaklaşık 1 aylık kullanımım sonucunda verdiğim kan testi sonucunda hiçbir etki etmeyen sözde vitamin takviyesi çöp ürün. hiç mi etki etmez bir ürün diye düşünüyor insan da evet baya baya hiç etki etmemiş kullanmadan önce nasılsa hâlâ aynı.

(bkz: b12)
  • sözde vitamin d3 takviyesini 4 ay boyunca kullandığım ama kan testi sonuçlarıma göre hiçbir halta yaramadığını öğrendiğim marka.

sanırım takviye diye boş hap satıyorlar.
  • bazı ürünlerinde titanyum dioksit kullandığı için almaktan vazgeçtiğim markadır. kardeşim hapın çok beyaz ve opak gözükmesi çok mu önemli de koyuyorsunuz? bu hapları alanların renk çok umurunda mı? şahsen rengi saman gibi olsun ya da siyah olsun farketmez yeter ki bir şey çok gerekli değilse koymayın, doğallıktan uzaklaşmayın.
  • sarı kantaron, passiflora ekstresi ve kedi otu içeren rahatlatıcı bitkisel ilaç. tek seferlik denememden edindiğim izlenim gece uyutma bakımından passifloradan daha başarılı olduğu yönünde.
  • bu ayda big energy versiyonunu aldığım multivitamin üreticisidir.

3 günlük kullanım sonucunda;

* akşam eve gidildiğinde daha az yorgunluk.
    * iştah açmıyor
    * idrar rengi değiştirmiyor
  • bu firmanin 500 mg lik c vitaminini kullaniyorum bir suredir. tadi cok guzel. fakat yasadigim yerde hicbir eczanede satisi olmayan bi urun. mecburen internetten almak zorunda kaldim. daha onceleri 50 tl nin altina inmezken fiyati su anda 28 tabletlik bir kutuyu 30 tl ye satan bile var. elimdekiler bittigi icin ortalama bir fiyattan puani yuksek bir saticidan tekrar aldim fakat bu defa gelen urun biraz garip tadinda kokusunda bi gariplik var agir bir plastik kokusu mevcut. ıade de almayacaklar buyuk ihtimalle 5 kutu birden çöp dogal olarak. eczane satisi olmayan yerlerde bu urunu guvenilir bi sekilde nereden temin edebiliriz bilmiyorum.
hesabın var mı? giriş yap