şükela:  tümü | bugün
  • umarım eleştiri kabul ediyordur çünkü kendisi işe yaramaz ve uyduruk komplo teorilerini sağdan soldan toplayıp trendlere girmek için o konuda sık sık video çeken, son derece gereksiz bir kanal. eski videolarını az da olsa sevmiştim çünkü cinli eve girdik, bir gün geçirdik videolarındaki yalanları deşifre ediyordu söz konusu videolarında. ama başlattığı bu trendin ardından tüm tebriklerimi geri çektim.

poppy mevzusunda doğru sanıp videosunu çektiği zırvaların aslını dile getirmiştim tekrar yazmak istemiyorum. (bkz: poppy/@kendi yalnizliginda bogulan yazar)

video blocker eklentisinin onarılması sırf bu yüzden gerekli bana. taş devrinden kalma illuminati muhabbetlerini yeni başlatan ve bir bilgisi olmadan kesin hükümler veren, sonunda da yontma taş devrinden kalma bir trend başlatan bu kanallar beni deli ediyor.
  • (bkz: edward nygma)
  • bence son derece içten ve samimi bir youtube kanalı.

adam primci değil sevdiği için bu işi yapıyor. elbet bir kazancı vardır ama asıl amacı para kazanmak değil.

bunu da paylaştığı videoları gereksiz yere 10 dk yi geçirmemesinden anlıyoruz.

bazı gerizekalılar sırf video 10 dk'yi geçsin diye video bittikten sonra boş ekran bile koyuyorlar.
  • akepelidir.
  • youtube türkiye'nin durumu ortada. giren kayboluyor, yolunu bulmaya çalışırken kansere yenik düşüyor. bu leş toplulukta da bu kanal önüne gelen her trendin videosunu çekmeyi vazife bellemiş, yemiyor içmiyor çıkan trend hakkında video hazırlıyor. aleyna tilki illuminati ilişkisi, çağatay akman illuminati üyesi mi, poppy, orkun ışıtmak bla bla bla. listede adı geçen tüm insanlar boş. bahsi geçen tüm videolar da boş insanların boş işleri. ve bu elemanın yaptığı şey karşı tarafa reklam sağlamak, tıklama getirmek dışında bir şey değil. zaten videolarında konuştuğu şeyler de yüzde doksan komplo teorisi, uyduruk bilgilerden ibaret.

yahu o kadar renderla uğraşıyorsun, materyal topluyorsun vardığın sonuç: kanser. hiç mi üşenmiyorsun acaba?

bakın beni trump'a, erdoğan'a, merkel'e, putin'e, olmadı wikileaks'e, yine olmadı chad hurley'e bağlayın youtube kontrolünü almak istiyorum sadece bir saat yeter bana. youtube'u yaşanabilir bir yer haline getireceğim o bir saatte. nasıl mı? önce bu kanalların bu fikirleri bulmasına yol açan yabancı kanalları sonra da bu yerli kanalları bir bir banlayacağım. çoluk çocuğun aklını karıştırıyorlar yeni nesil bunlar yüzünden sıçtığı bokta horus gözü aramaya başlayacak. sonra bakın bakalım bu nygmalar, enes baturlar, ruhi çenetler, orkun ışıtmaklar, burak oyundalar olmayınca youtube ne kadar huzur verici, sakin bir yer haline dönüşmüş. nobel barış ödülünü hakederim bu projeyle herhalde çünkü huzur getirecek bir proje bu arkadaşlar.

takip etmeyin bu ergeni zamanınıza yazık gerçekten.
    nebuch izleyin, yerli chucky izleyin, barış özcan izleyin ya da ne bileyim eğlenmek istiyorsanız porçay'ı izleyin ama bu ergenlere görüntülenme kazandırmayın..

ee iyi diyorsun da önerilen videolarda, ana sayfada, trendingte hep bunlar var. ne yapayım clickbait başlıklar, istemeden de olsa bir tık veriyorum..

dur dur, senin sorununa bir çözüm var bende. hem de bu çoluk çocuğu bir daha youtube'un hiçbir köşesinde göremeyeceksin önerimi uygularsan. kanserden kurtulmuş olacaksın benim sayemde bak.. dinliyo musun? anlatıyorum, not al:

google chrome kullanıyorsan chrome'un, mozilla kullanıyorsan firefox'un eklenti sayfasına giriyorsun aha bak senin hatrına linkini de veriyorum:

https://chrome.google.com/…ategory/extensions?hl=tr

https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/

hah girdin mi? şimdi bul search kısmını ve video blocker yaz arama barına. tamam karşına sonuçlar çıkacak oradan lemonrice tarafından paylaşılmış olanını indir. indir korkma, pc hacklenmeyecek bu chrome'un kendi web mağazası play store gibi anlayacağın, ofiyşıl. tamam indirdikten sonra o eklentiyi kendisi kuracak, uzantılara gelecek..

ee indirdim ama videolar hâlâ duruyor??

dur bi, bitmedi ki daha lafım. şimdi gir youtube'a. aramaya yaz enes patur. çıkan ilk fidyosuna sağ tık, bak bir değişiklik var di mi? :) block videos from this channel. sayfayı yenile, mis. operasyon başarıyla tamamlandı artık kanser riskin önlendi.

ha bir de yüzü ifşa olmuş bu nygma'nın. https://m.youtube.com/watch?v=1a6of-xde4u o yaşta adam evinden çıkamıyordur şu an dışarıda mossad ajanları beni gözlüyor, satanistler beni kurban edecekler diye. üzüldüm vallahi şimdi bak. işsizlik bu kadar beter bir şeymiş işte...

ape düzeyi tanım: çöp.

üst level tanım: görebileceğiniz en gereksiz, en boş youtuber.